Strona główna Informacje regionalne IT Wadowice: Widowisko multimedialne „Oblicze”

IT Wadowice: Widowisko multimedialne „Oblicze”

4
0
A A+ A++

Już w najliższy wtorek (29 listopada 2022 r.) o godz. 11.00 w sali teatralnej Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach (Dom Katolicki, pl. Jana Pawła II 1) odbędzie się widowisko multimedialne pt. „Oblicze” zrealizowane w ramach projektu „Ikony dobrem pisane”.

Widowisko jest efektem projektu “Ikony dobrem pisane” zrealizowanego przy współpracy z Młodzieżowym Ośrodkiem Wychowawczym w Wielkich Drogach. Do miejsc takich jak to trafiają osoby niepełnoletnie zagrożone niedostosowaniem społecznym. Wychowankowie Ośrodka wzięli udział w czterodniowym kursie pisania ikon, warsztatach pracy z kamerą, montażu i warsztatach muzycznych. Do czwórki wychowanków Ośrodka Wychowawczego dołączył Paweł Podgórski. Warsztaty były dla Niego próbą porządkowania swojego wnętrza. Paweł od lat zmaga się z chorobą dwubiegunową afektywną, ma za sobą 22 hospitalizacje. Aktualnie jest asystentem zdrowienia, pomaga innym osobom w kryzysach psychicznych.

Efektem projektu jest widowisko, będące relacją chłopców z poszukiwania swojego prawdziwego oblicza. Spotkaniu towarzyszyć będzie muzyka na żywo, rozmowa z uczestnikami projektu oraz prezentacja powstałych ikon.

Partnerami medialnymi projektu są TVP3 Kraków, Gość Niedzielny oraz Radio eM.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNie żyje ofiara wypadku w Złotowie
Następny artykułRosjanie stworzyli dokument o… potrzebie większej armii

Report a Problem with Station:

Please, Fill out all the fields.

Radio Station:

Your message has been sent. Thanks 😊