A A+ A++

Sooraj Kumar usłyszał wyrok za zabójstwo żony za pomocą kobry. Mężczyzna wpuścił gada do łóżka, gdy spała w nim jego żona. Indyjski sąd skazał go na podwójne dożywocie.

W Indiach sąd skazał mężczyznę na podwójne dożywocie za zabójstwo żony za pomocą kobry – przekazało w środę BBC. Indyjska prokuratura przyznała, że sprawa należała do “najrzadszych z rzadkich”.

Nękał rodzinę o posag

Skazany Sooraj Kumar został aresztowany w zeszłym roku po tym, jak jego żona zmarła od ukąszenia węża.

Policja wszczęła śledztwo w momencie, w którym rodzina kobiety zarzuciła Kumarowi morderstwo. Rodzina nabrała podejrzeń, gdy kilka tygodni przed śmiercią ich córka – Uthra została po raz pierwszy ukąszona przez węża – żmiję łańcuszkową. Wcześniej, Kumar miał nękać rodzinę Uthry o posag.

W poniedziałek sąd orzekł, że oskarżony jest winny wpuszczenia kobry do łóżka, gdy spała w nim jego żona. W tym czasie kobieta wracała do zdrowia po pierwszym ukąszeniu. 25-latkę znaleziono martwą w domu w maju zeszłego roku.

Podwójne dożywocie za zabójstwo

Policyjne śledztwo wskazało, że za oboma atakami węży stał mąż Uthry. Służby aresztowały także mężczyznę, który pomógł Kumarowi zdobyć gady. Aresztowany potwierdził podejrzenia policji i pomógł zakończyć śledztwo.

Poza wyrokiem dwukrotnego dożywotniego więzienia, Kumar musi zapłacić grzywnę 500 tys. rupii indyjskich (około 26 tys. złotych).


PAP

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułStartuje sprzedaż akcji KTS Weszło. Stanowski: „Szykuje się fajny projekt”
Następny artykułSprawczyni kraksy na Tour de France stanie w czwartek przed sądem