A A+ A++

Ilona Janyst, gwiazda znana przede wszystkim z roli w serialu “M jak miłość”, wyznała niedawno, że spodziewa się drugiego dziecka. Teraz aktorka postanowiła odważnie poeksperymentować z wyglądem. Fani są zachwyceni jej przemianą!

Ilona Janyst od 2017 roku jest odtwórczynią roli Anety w serialu “M jak miłość”. Obecnie na pewien czas zniknęła z serialu ze względu na drugą ciążę. Ze swoim mężem, Pawłem Janystem, od 2019 są rodzicami. 

Fani śledzą aktorkę na Instagramie – Janyst chętnie dzieli się tam chwilami ze swojej codzienności. Tym razem aktorka postanowiła pochwalić się swoją metamorfozą, na którą niedawno się zdecydowała.

Ilona Janyst – nowa fryzura

Ilona Janyst postanowiła obciąć włosy i mocno zmienić stylizację fryzury. Jak ujawniła aktorka w komentarzach pod zdjęciem, sama wyszła z inicjatywą zmiany fryzury. “Miałam dwie, zupełnie różne inspiracje i mówię: Anetka, zrób coś z tym, podobają mi się obie, poproszę o combo i zrobiła!” – opowiedziała, odpowiadając na jedno z pytań. 

Janyst jest naprawdę zadowolona ze swojego nowego wyglądu – i nic dziwnego!

– skomentowała gwiazda w opisie do zdjęcia.

Ilona Janyst obcięła włosy. Fani są zachwyceni!

Zmianę komplementują także fani oraz przyjaciele aktorki. Podkreślają w komentarzach, że jest stworzona do takiej krótkiej fryzury i wygląda w niej idealnie!


INTERIA.PL

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułLitwa wzywa Europę do przeciwstawiania się presji Chin