A A+ A++

Unidevelopment zakończył sprzedaż kolejnej części wieloetapowego projektu na Osiedlu Idea. Wyprzedana w 100 proc. inwestycja Idea Leo jest częścią większej koncepcji urbanistycznej, realizowanej na radomskim Wacynie.

  • Spółka Unidevelopment od 2016 roku realizuje w radomskiej dzielnicy Wacyn wieloetapowy projekt – Osiedle Idea.
  • Składa się on ze spójnej zabudowy wielorodzinnej oraz domów w zabudowie bliźniaczej.
  • Zakończenie budowy inwestycji planowane jest na IV kwartał 2023 roku.

Osiedle Idea Leo to kompleks 3 budynków mieszkalnych, w którym sprzedano już wszystkie ze 170 mieszkań. W ramach oferty nabywcy mogli wybierać spośród zróżnicowanych układów funkcjonalnych i metraży – od 29 aż po 94 mkw. powierzchni.

Choć wieloetapowy projekt Idea jest jeszcze w trakcie realizacji, obecnie jego mieszkańcy mają łatwy dostęp do wielu okolicznych usług potrzebnych na co dzień. W zasięgu kilkuminutowego spaceru od ukończonych już etapów do dyspozycji są m.in. pobliskie szkoły, przedszkole, linie komunikacji miejskiej. Ważny jest również fakt, że od centrum Radomia Ideę dzieli zaledwie 2,8 km.

Osiedle Idea, zlokalizowane przy ul. Listopadowej w Radomiu zachęca do wypoczynku na świeżym powietrzu. W części wspólnej osiedla stworzona zostanie zielona strefa rekreacji – miejsce, które da mieszkańcom możliwość zarówno odpoczynku, jak i aktywnego spędzenia czasu na zewnątrz. Będzie to także otoczenie sprzyjające wzajemnemu zapoznaniu się mieszkańców i nawiązywaniu nowych, sąsiedzkich znajomości.

– Za sprawą naszych inwestycji Wacyn staje się atrakcyjną przestrzenią do życia, która połączy ze sobą funkcje mieszkalne, usługowe i rekreacyjne. Takie założenie przyświecało nam od początku tworzenia całego Osiedla Idea, w którego skład wchodzi m.in. Idea Leo. Nasz wieloetapowy projekt Idea wzbogacił radomski rynek nieruchomości i za jego sprawą tchnęliśmy życie w niezagospodarowane wcześniej tereny Wacyna. A to jeszcze nie koniec, w planach mamy realizację kolejnych ciekawych etapów. Liczymy, że tak jak Idea Leo, świetnie wpiszą się one w gusta i potrzeby klientów – mówi Barbara Kunicka, dyrektor sprzedaży i marketingu w Unidevelopment.

Mieszkańcy Idea Leo tuż po zakończeniu budowy, planowanemu na IV 2023 roku, będą mogli odebrać klucze do swoich własnych M. Jednocześnie spółka Unidevelopment zgodnie z założeniami nieustannie realizuje przyjętą koncepcję zagospodarowania 29-hektarowego gruntu w Radomiu. W budowie są obecnie dwie kolejne inwestycje – Idea Ogrody i Idea Venus. 

Szukasz ciekawych ofert inwestycyjnych? Sprawdź PropertyStock.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułAbp Szewczuk: wojna zaprzecza głównemu prawu człowieka
Następny artykułJest stanowisko Rady Powiatu w sprawie PCMD