A A+ A++

Turniej piłki ręcznej o Puchar Gminy Dębno to tegoroczna inicjatywa popularyzacji tej dyscypliny sportu w Gminie Dębno, które ma na celu jednoczyć społeczność lokalną w duchu niepodległościowej tradycji. To wydarzenie, które nie tylko promuje zdrowy tryb życia, ale także celebruje ważne wartości narodowe.

Rozgrywki pod Patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego odbędą się już 10 listopada o godzinie 10.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dębnie. Zapisy są przyjmowane do 7 listopada 2024 r.

W ramach turnieju, drużyny rywalizują ze sobą, kładąc nacisk na współpracę, fair play i determinację – wartości, które odzwierciedlają ducha walki o niepodległość. Każdy mecz przynosi ze sobą nie tylko emocje związane z rywalizacją sportową, ale także wzmacnia więzi społeczności lokalnej.

Ważnym elementem turnieju jest również atmosfera patriotyzmu, która towarzyszy każdemu meczowi. Flagi, barwy narodowe i symboliczne gesty podkreślają, że sport może być nie tylko miejscem rywalizacji, ale także okazją do wyrażenia miłości do ojczyzny.

Organizowany z okazji Świeta Niepodległości I Turniej piłki ręcznej o Puchar Gminy Dębno, to nie tylko sportowe zmagania, ale także okazja do celebracji jedności społeczności lokalnej i kultywowania wartości związanych z niepodległością. To wydarzenie, które nie tylko integruje, ale także inspiruje do kontynuowania ducha walki o wolność i niepodległość.

Do pobrania:

Gmina Dębno

PLAKAT

blank

blank
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCeny mieszkań stabilizują się. Deweloperzy sięgają po promocje i zniżki
Następny artykułO której dzisiaj gra Świątek? Gdzie oglądać mecz Świątek – Krejcikova? [TRANSMISJA, WYNIK]