KS AZS Politechnika Gliwice – UKS Huragan Sosnowiec 3:7
- Mugowski Arkadiusz – Twardowski Szymon 2:3 (12:10, 6:11, 2:11, 8:11, 5:11)
- Misiak Mateusz – Szydło Stanisław 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:7)
- Misiak Mateusz – Twardowski Szymon 2:3 (13:11, 5:11, 7:11, 11:6, 5:11)
- Mugowski Arkadiusz – Babicz Adam 3:0 (11:5, 11:6, 17:15)
- Goniowski Piotr – Szydło Aleksander 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 1:11, 7:11)
- Stefaniak Michał – Skórski Michał 2:3 (11:8, 5:11, 11:7, 8:11, 7:11)
- Stefaniak Michał – Szydło Aleksander 1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 4:11)
- Goniowski Piotr – Skórski Michał 1:3 (11:7, 7:11, 4:11, 7:11)
- Misiak Mateusz / Stefaniak Michał – Szydło Aleksander / Twardowski Szymon 3:0 (11:6, 11:8, 12:10)
- Mugowski Arkadiusz / Goniowski Piotr – Szydło Stanisław / Skórski Michał 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
Polonia II Bytom – KS Naprzód Borucin 7:3
- Michael Daniel – Eliasz Adrian 3:1 (4:11, 11:5, 11:5, 11:5)
- Dąbrowski Igor – Szołtysek Artur 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 7:11)
- Michael Daniel – Szołtysek Artur 3:1 (11:7, 7:11, 11:4, 11:7)
- Dąbrowski Igor – Eliasz Adrian 2:3 (11:5, 8:11, 11:5, 2:11, 6:11)
- Balcerzak Marcin – Piecowski Mirosław 3:1 (11:4, 11:7, 11:13, 11:5)
- Wróbel Dariusz – Piecowski Bogdan 3:0 (11:6, 11:9, 11:7)
- Balcerzak Marcin – Piecowski Bogdan 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
- Wróbel Dariusz – Piecowski Mirosław 3:1 (11:1, 11:3, 11:13, 11:5)
- Michael Daniel / Dąbrowski Igor – Piecowski Bogdan / Eliasz Adrian 3:1 (10:12, 13:11, 11:7, 11:5)
- Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz – Piecowski Mirosław / Szołtysek Artur 2:3 (11:6, 8:11, 9:11, 11:9, 9:11)
LITS Meble Anders Żywiec – KTS II Gliwice 6:4
- Pietraszko Łukasz – Radło Szymon 3:0 (11:8, 11:1, 11:5)
- Pal Waldemar – Gumiński Krzysztof 3:2 (11:5, 5:11, 11:8, 9:11, 11:8)
- Pal Waldemar – Radło Szymon 3:2 (11:7, 13:15, 10:12, 18:16, 11:3)
- Pietraszko Łukasz – Gumiński Krzysztof 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:3)
- Sobel Bartosz – Pawłowski Krzysztof 3:0 (16:14, 11:7, 11:5)
- Rułka Filip – Lilien Aleksander 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
- Rułka Filip – Pawłowski Krzysztof 3:0 (11:3, 11:3, 11:9)
- Sobel Bartosz – Lilien Aleksander 2:3 (5:11, 11:8, 6:11, 11:9, 4:11)
- Pal Waldemar / Rułka Filip – Gumiński Krzysztof / Radło Szymon 2:3 (10:12, 12:10, 7:11, 11:7, 12:14)
- Pietraszko Łukasz / Sobel Bartosz – Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1:3 (11:5, 2:11, 9:11, 7:11)
LKS Lesznianka Leszna Górna – MUKS Jedynka Pszów 3:7
- Dytko Dawid – Kempa Mateusz 3:1 (11:2, 12:10, 2:11, 13:11)
- Ostachowski Piotr – Święcicki Szymon 2:3 (3:11, 9:11, 11:9, 11:4, 7:11)
- Libiszewski Grzegorz – Kowol Marek 3:2 (11:13, 11:6, 8:11, 11:7, 12:10)
- Walarus Dariusz – Borek Kamil 0:3 (5:11, 4:11, 7:11)
- Dytko Dawid – Kowol Marek 1:3 (10:12, 8:11, 17:15, 6:11)
- Ostachowski Piotr – Borek Kamil 0:3 (3:11, 10:12, 7:11)
- Libiszewski Grzegorz – Kempa Mateusz 0:3 (6:11, 5:11, 6:11)
- Walarus Dariusz – Święcicki Szymon 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
- Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz – Kowol Marek / Borek Kamil 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 12:10)
- Walarus Dariusz / Ostachowski Piotr – Święcicki Szymon / Kempa Mateusz 0:3 (4:11, 10:12, 4:11)
KTS II Gliwice – UKTS Sokół Orzesze 8:2
- Radło Szymon – Woźniak Jakub 3:0 (11:4, 11:1, 11:5)
- Gumiński Krzysztof – Przewłocki Jacek 0:3 (4:11, 3:11, 10:12)
- Radło Szymon – Przewłocki Jacek 2:3 (12:10, 11:3, 9:11, 6:11, 8:11)
- Gumiński Krzysztof – Woźniak Jakub 3:2 (19:21, 11:7, 9:11, 12:10, 11:9)
- Pawłowski Krzysztof – Tkocz Marek 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
- Lilien Aleksander – Czyrnia Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
- Pawłowski Krzysztof – Czyrnia Piotr 3:2 (11:13, 11:8, 11:6, 6:11, 11:6)
- Lilien Aleksander – Tkocz Marek 3:0 (11:9, 11:9, 11:5)
- Radło Szymon / Gumiński Krzysztof – Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek 3:2 (11:7, 11:1, 7:11, 4:11, 11:9)
- Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof – Tkocz Marek / Czyrnia Piotr 3:0 (13:11, 12:10, 11:9)
Oryginalne źródło: ZOBACZ
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS