A A+ A++

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali poszukiwany w Polsce samochód dostawczy marki Fiat Ducato o szacunkowej wartości 100 tys. zł.

Do zdarzenia doszło w niedzielę ( 29 stycznia br.), kiedy to na drogowym przejściu granicznym w Hrebennem, na kierunku wyjazdowym z Polski, samochodem dostawczym marki Fiat Ducato (rok prod. 2018), próbował przekroczyć granicę 48-letni obywatel Polski. Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze Straży Granicznej, ujawnili w pojeździe ślady ingerencji w pole numeryczne VIN. Podczas dalszych sprawdzeń tego pojazdu, okazało się również, iż jest on poszukiwany jako utracony na terytorium Polski. Mężczyźnie przerwano podróż, zaś sam pojazd zabezpieczono. W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Dalsze czynności dotyczące tego zdarzenia prowadzą już funkcjonariusze Policji z Tomaszowa Lubelskiego.

Od początku bieżącego roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, pełniący służbę w drogowych przejściach granicznych, odzyskali poszukiwane pojazdy o wartości ponad 1 mln zł.

Nadbużański Oddział Straży Granicznej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWrocław: Ponad 7 tys. zarejestrowanych bezrobotnych. Ilu jest obcokrajowców?
Następny artykułPierwsze przypadki krakena w Polsce