A A+ A++

Horizon Forbidden West zadebiutowało niedawno na nowej platformie i zostało bardzo ciepło przyjęte przez część graczy. Najnowsze analizy wskazują na sporą sprzedaż.

Sony coraz prężniej wkracza na rynek PC – i nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem. Od zeszłego roku sporo mówi się o wydaniu Spider-Man 2 na nowej platformie, wiemy, że już 16 maja pececiarze będą mogli zanurzyć się w kapitalnej historii Jina Sakai, tymczasem powróćmy na chwilę do ostatniej przygody Aloy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Horizon Forbidden West Complete Edition zostało udostępnione na komputerach osobistych pod koniec marca. Choć w pierwszych dniach od debiutu produkcja Guerrilla Games nie podbijała rankingów na Steam, mogła liczyć na całkiem pozytywne przyjęcie – ale nie obyło się bez pewnych problemów.

Przygoda Aloy jednak dobrze radzi sobie w Stanach Zjednoczonych. Mat Piscatella, branżowy analityk i CEO Circana, przekazał, że gra znalazła się wśród 10 najlepiej sprzedających się produkcji w USA w tygodniu kończącym się 23 marca. Pomimo braku intensywnej kampanii promocyjnej, tytuł mógł liczyć na zainteresowanie klientów z amerykańskiego rynku.

Kolejny mocny debiut tytułu Sony na PC… Horizon: Forbidden West był jedną z 10 najlepiej sprzedających się gier na rynku amerykańskim w tygodniu kończącym się 23 marca, po tym jak w poprzednim tygodniu nie znalazł się w pierwszej setce. (Źródło: Usługa śledzenia sprzedaży detalicznej Circana, sprzedaż w dolarach)

Oczywiście, na oficjalne, konkretne dane dotyczące sprzedanych egzemplarzy przyjdzie nam jeszcze zaczekać, ale nawet te szczątkowe informacje są nie tylko dla nas, graczy, ale również dla Sony jasnym sygnałem, że opłaca się inwestować w rynek PC.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułIII liga: Energa Bałtyk Gdynia – Jaguar Gdańsk
Następny artykułRolnicy nocowali w ministerstwie. „Obietnice rządu to tylko pustosłowie”