W niedzielę jastrzębski zespół zapisał na swoim koncie trzy punkty, a to oznacza, że JKH GKS na pewno wystąpi w finałach Pucharu Polski.

Pierwsza bramka padła w 16. minucie. Na listę strzelców wpisał się Maciej Urbanowicz, który dobił strzał z dystansu Łukasza Nalewajki. Jastrzębianie nie zdołali dowieźć prowadzenia do przerwy, bowiem podczas kary dla Radosława Sawickiego stan meczu wyrównał Richard Nejezchleb. W 22. minucie krążek do bramki Cracovii wepchnął Jirzi Klimiczek, natomiast w siedem minut później prowadzenie JKH GKS podwyższył Zackary Phillips. Ostatnia bramka w tym meczu padła dopiero w 58. minucie, a wynik meczu na 2:3 ustalił Michal Gutwald.

Przed JKH GKS Jastrzębie jeszcze jeden mecz drugiej rundy (czyli domowe starcie z Energą Toruń). Następnie czekają nas mecze trzeciej rundy.

Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)

• 0:1 Urbanowicz (Ł. Nalewajka, Jass) 15:33
  • 1:1 Nejezchleb (Doherty, Jeżek) 19:02 5/4
  • 1:2 Klimiczek (Hovorka, Wróbel) 21:13
  • 1:3 Phillips (Sawicki, Hovorka) 28:09
  • 2:3 Gutwald (Kapica, Tiala) 57:58 6/5

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal – Bryk, Górny, Sawicki, Rac, Kasperlik – Kostek, Klimiczek, Wróbel, Hovorka, Phillips – Jass, Horzelski, Urbanowicz, Wałęga, Paś – Gimiński, Michałowski, R. Nalewajka, Jarosz, Ł. Nalewajka.

Strzały: 29 – 40 / Kary: 20 min – 10 min / Widzów: bez udziału publiczności.

Sędziowali: Robert Długi, Krzysztof Kozłowski (główni) oraz Marcin Młynarski, Piotr Matlakiewicz (liniowi).