Już w 4. minucie jastrzębscy hokeiści przegrywali dwiema bramkami, które w odstępie niespełna trzydziestu sekund zdobyli Emil Svec i Bartłomiej Neupauer. W drugiej tercji w 26. minucie Podhale po raz trzeci umieściło krążek w siatce, wykorzystując przewagę. Na listę strzelców wpisał się Michal Vachovec. Jastrzębianie zaczęli odrabiać straty od 33. minuty. Wówczas Radosław Sawicki pokonał Odrobnego po świetnej indywidualnej akcji. W 53. minucie było już tylko 3:2 dla Podhala, gdy w zamieszaniu podbramkowym Sawicki skierował krążek do bramki. Już po końcowej syrenie Podhale strzeliło czwartą bramkę do pustej bramki. To trafienie nie zostało jednak uznane.

Tauron Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)

• 1:0 Svec (Vachovec) 03:18
  • 2:0 Neupauer (Łyszczarczyk, Pettersson) 03:45
  • 3:0 Vachovec (Svec, Guzik) 25:52 5/4
  • 3:1 Sawicki (Phillips, Hovorka) 32:05 5/4
  • 3:2 Sawicki (Bryk, Hovorka) 52:06

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal – Bryk, Klimiczek, Urbanowicz, Hovorka, Sawicki – Horzelski, Jass, Phillips, Rac, Kasperlik – Górny, Gimiński, Paś, Wałęga, R. Nalewajka – Matusik, Kostek, Wróbel, Jarosz, Ł. Nalewajka.

Strzały: 26 – 28 / Kary: 8 min – 10 min / Widzów: 750

Sędziowali: Sebastian Kryś, Patryk Pyrskała (główni) oraz Rafał Noworyta, Jacek Szutta (liniowi).