A A+ A++

Twórcy popularnej gry ze Steama ogłosili, że już za moment jej cena zostanie podwyższona. Wzrost będzie duży.

V Rising to survivalowa gra o wampirach, która przeznaczona jest do rozgrywki wieloosobowej. W swoim czasie tytuł był bardzo popularny na platformie Valve, gdyż w szczytowym momencie zarejestrowano ponad 150 tysięcy graczy jednocześnie. Dzieło Stunlock Studios zebrało również bardzo dobre recenzje. Na prawie 70 tysięcy, aż 88% opinii jest pozytywnych.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy potwierdzili, że po dwóch latach wczesnego dostępu, gra w końcu otrzyma aktualizację 1.0. Produkcja opuści early access już 8 maja. Z tego powodu studio zdecydowało się na podwyżkę ceny, która będzie naprawdę duża. V Rising można obecnie kupić za 19.99 Euro, jednakże od 5 kwietnia, gra będzie kosztować aż 34.99 Euro. 

Jesteśmy szczęśliwi, że zbliżamy się do pełnej wersji 1.0 V Rising, która zostanie wydana 8 maja 2024 roku z kolejną ogromną aktualizacją. Oznacza to, że podniesiemy cenę V Rising na Steam do 34,99 USD/EUR. To ostatnia szansa, by nabyć produkcję w aktualnej cenie: 19,99 USD/EUR. Gra będzie dostępna w tej cenie do 5 kwietnia 2024 roku, czyli mniej więcej miesiąc przed pełną datą premiery. Ceny dodatków DLC pozostaną niezmienione, a wszystkie istniejące dodatki DLC będą nadal dostępne w dniu premiery.

Choć popularność gry znacznie spadła, to możemy spodziewać się, że po wprowadzeniu aktualizacji 1.0 masa graczy znów wróci do gry. Trzeba przyznać, że podwyżka jest bardzo duża, więc może to być ostatnia szansa na zakup gry w dobrej cenie. Przynajmniej do czasu promocji. V Rising trafi także na PlayStation 5, lecz nie znamy ostatecznej daty. Wiemy tylko, że ma się to stać w tym roku.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKącik książkowy: Czy przyjazd na wyspę był jej ostatnim błędem w życiu…?
Następny artykułDuże zainteresowanie Dniem Zdrowia