A A+ A++

Heyah to wirtualny operator komórkowy funkcjonujący w sieci T-Mobile Polska. W marcu 2021 r. marka wprowadziła odświeżoną ofertę Heyah 01. W ramach subskrypcji kosztującej 19,99 zł miesięcznie użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz limit 20 GB do korzystania z internetu. Za pierwszy miesiąc korzystania z oferty płaci się złotówkę.

VoLTE i VoWiFi w standardzie

Teraz poinformowano, że w Heyah 01 nowi użytkownicy tej oferty mogą korzystać z technologii VoLTE i VoWiFi, a w ciągu najbliższych 2 tygodni usługa ta obejmie wszystkich dotychczasowych klientów Heyah 01.

Dzięki niej klienci będą mogli prowadzić rozmowy telefoniczne oraz wysyłać i odbierać SMS-y i MMS-y w miejscach, w których dotąd mogło to być utrudnione. Dodatkowo VoLTE ma zapewniać wyższą jakość połączenia niż w przypadku sieci 2G i 3G, a także pozwalać na kontynuowanie przesyłania danych w sieci LTE w czasie trwania rozmowy.

Czytaj także: T-Mobile Polska ma 11,2 mln klientów, w sieci 5G dwa razy większy ruch

Z technologii VoLTE i VoWiFi w ofercie Heyah 01 pierwsza grupa klientów może korzystać już teraz, po odebraniu karty SIM od kuriera, z paczkomatu InPost, z punktu odbioru DHL w Żabce, w Inmedio lub w ABC. Korzystanie z rozwiązania jest bezpłatne i nie pomniejszania pakietu danych użytkownika.

Według zapowiedzi nowym klientom technologia VoLTE i VoWiFi zostanie udostępniona automatycznie. Z kolei obecni klienci Heyah 01 będą mogli z niej korzystać już w ciągu dwóch najbliższych tygodni. Technologia ta będzie uruchamiana stopniowo wszystkim obecnym użytkownikom Heyah 01, którzy posiadają telefon ją obsługujący.

Operator informuje, że aby poprawnie korzystać z technologii VoLTE i VoWiFi należy sprawdzić czy w telefonie włączone są prawidłowe ustawienia.

Czytaj także: T-Mobile Polska ma 11,2 mln klientów, w sieci 5G dwa razy większy ruch

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułVanish podejmuje walkę z marnowaniem ubrań
Następny artykułTVP o rozstaniu z wydawcą „Pytania na śniadanie” po piosence z tęczową flagą: przygotował happening, to brak profesjonalizmu