Dzisiaj, 18 marca 2023 roku w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paterku rozegrany został halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii orlik z okazji 100-lecia KS. Czarni Nakło. Turniej został rozegrany pod honorowym patronatem burmistrza miasta i gminy Nakło nad Notecią. Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn: Czarni Nakło, Skra Paterek, Unii Wapno, Krajny Wyrzysk i Szubinianki Szubin. Grano systemem „każdy z każdym”. Nie prowadzono klasyfikacji końcowej, każdy zespół został zwycięzcą i otrzymał puchar. wszyscy młodzi piłkarze otrzymali medale. Indywidualnie nagrodzono najlepszego zawodnika, najlepszego bramkarza. Puchary i medale wręczali członkowie Zarządu KS. Czarni Nakło. Na młodych piłkarzy czekał słodki poczęstunek.Organizatorzy dziękują pani dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego za udostępnienie sali.

tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski