A A+ A++

Jeszcze do niedawna Klaudia Halejcio narzekała na raty kredytu, jaki spłaca za swoją willę, a tu nagle pochwaliła się wydatkami. I to sporymi. Gwiazda postanowiła zainwestować w odnowienie ogrodu oraz basenu.

Klaudia Halejcio zaczynała w serialach

Klaudii Halejcio zdobyła popularność dzięki rol w serialu “Złotopolscy”. W postać Andżeliki wcielała się przez ponad 7 lat, od roku 2003 do 2010. W tym samym czasie zaczęła grać w produkcji “Pierwsza miłość”.  W kolejnych latach widzowie mogli ją oglądać w innych popularnych serialach – “Na Wspólnej”, “Plebania”, “Ojciec Mateusz”,  “Hotel 52” czy “O mnie się nie martw”.

W ostatnich latach Halejcio jest jednak bardziej influencerką niż aktorką. Dzięki swojemu poczuciu humoru i otwartości gwieździe udało się zbudować prawdziwie mocną pozycję na Instagramie. Jej konto obserwuje już ponad 814 tys. osób. To naprawdę imponujący wynik.

Dom Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio na swoim profilu często przedstawia codzienne życie. Prywatnie gwiazda jest partnerką Oskara Barańskiego i mamą małej Nel. Rodzina kilkanaście miesięcy temu przeprowadziła się do nowego domu, który Halejcio często pokazuje w sieci. Luksusowa willa mieści się pod Warszawą. Na ogromnej działce znajdują się między innymi basen i staw.Imponująca posiadłość miała kosztować 9 milionów złotych. 

Klaudia Halejcio wprowadza zmiany

W najnowszym wpisie gwiazda pochwaliła się, że w obejściu jej domu zaszły spore zmiany. Wynajęła architekta, który zajął się jej ogrodem oraz basenem. Pierwszymi efektami Halejcio pochwaliła się w sieci.

“Choć lato się kończy, nasz ogród jest w pełnym rozkwicie! Ostatnio skończyliśmy nasz basenowy raj, a teraz pracujemy nad resztą ogrodu. Jesteśmy właśnie w połowie projektu!” – napisała Halejcio na Instagramie.

Halejcio zapytała fanów, czy chcieliby bliżej przyjrzeć się rewolucji w otoczeniu jej willi. 

“Czy chcielibyście, żebym podzieliła się z Wami naszymi dotychczasowymi osiągnięciami i stworzyła wirtualny tur? Dajcie znać w komentarzach! Jakie części ogrodu Was najbardziej ciekawią?”

Reakcja internautów była bardzo entuzjastyczna. Zatem już niedługo gwiazda przedstawi zapewne kolejne odsłony ogrodowych rewolucji.

Zobacz też:

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKult (Pomarańczowa Trasa)
Następny artykułMagda Linette awansowała do drugiej rundy turnieju w Kantonie