A A+ A++

Adam Graham zgwałcił dwie kobiety, a po tym, gdy został aresztowany, rozpoczął proces korekty płci. Teraz ma 31 lat i nazywa się Isla Bryson. Wyrok chce odsiadywać w oddziale dla kobiet. W tej kontrowersyjnej sprawie głos zabrała szkocka premier. – Nie sądzę, aby gwałciciel mógł przebywać w więzieniu dla kobiet – powiedziała.

We wtorek sąd w Glasgow orzekł, że 31-letnia Isla Bryson jest winna dwóch gwałtów na kobietach, których dokonała w 2016 i 2019 roku jako mężczyzna Adam Graham. Według mediów Bryson obecnie prawdopodobnie przebywa w kobiecym więzieniu Stirling w indywidualnej celi. 

Ogromne kontrowersje budzi jednak to, że po ogłoszeniu wymiaru kary – co nastąpi za miesiąc – miałaby odsiadywać wyrok w normalnej celi z innymi więźniarkami. Według własnej relacji Graham zaczął podejrzewać, że jest osobą transseksualną w wieku czterech lat, lecz proces zmiany płci podjął dopiero w 2020 roku, już po tym jak został aresztowany za gwałt. Proces ten nie został jeszcze zakończony – nadal przechodzi kurację hormonalną, a operację ma dopiero w planie. 

Jednak twierdzenia o odczuwanej od dawna transseksualności podważa jego żona, z którą w środę rozmawiał dziennik “Daily Mail”. Shonna Graham powiedziała, że jej mąż nigdy nic nie wspomniał, że czuje, by był w niewłaściwym ciele i cały jego rzekomy transseksualizm jest jedynie próbą dostania łagodniejszego wyroku i trafienia do lżejszego, kobiecego więzienia. 

Ostrzegła też, że Graham/Bryson … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPoprosili o pomoc, ratownicy dotarli do jednego turysty. Dwaj sami zeszli z gór
Następny artykułЖурналісти з'ясували, що Apple уповільнює нові MacBook в їх базових версіях