Choć pogoda z pozoru nie zachęca, pabianiccy „kijkarze” nie rezygnują z aktywności i pod okiem profesjonalnego instruktora będą ćwiczyć również w grudniu.
Spacery odbywają się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki o godz. 9.00 w Parku Wolności (zbiórka na parkingu przy amfiteatrze) oraz we wtorki o godz. 17.00 na Lewitynie. Każdy z nich poprzedzony jest krótkim wykładem oraz rozgrzewką.
– Ostatnie zajęcia nordic walking realizowane w ramach zadania „Zdrowe Łódzkie na plus” odbędą się 10 grudnia (wtorek) na Lewitynie. Spotykamy się o godz. 17.00 przy wodnym placu zabaw. Z uwagi na przedświąteczny czas, mikołajkowe akcenty w stroju będą bardzo mile widziane, a że kończymy nasze działania projektowe, przewiduję drobne upominki dla uczestników z podziękowaniem za wspólnie spędzony czas i przespacerowane kilometry – mówi Bogusława Filipowska, instruktor Nordic Walking.
Pabianiczanie biorący udział w zajęciach nie muszą mieć własnych kijków. Te dostaną na miejscu zbiórki.
Bezpłatne zajęcia realizowane są w ramach zadania „Zdrowe Łódzkie na plus”, finansowanego z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego i dedykowane są osobom pełnoletnim.
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS