A A+ A++

Biuro podróży Grecos odnowiło gwarancję ubezpieczeniową. Opiewa ona na 25 milionów złotych i będzie obowiązywać od 17 września 2020 roku do 16 września 2021 roku.

Grecos uzyskał gwarancję ubezpieczeniową na kolejny sezon, o czym poinformował wiceprezes tego biura podróży Janusz Śmigielski.

Nowa gwarancja opiewa na sumę 25 milionów złotych – to o 45 milionów mniej niż w ubiegłym sezonie, co wynika z kwietniowego rozporządzenia Ministerstwa Finansów, zezwalającego touroperatorom na zmniejszenie sum gwarancyjnych o 70 procent.

CZYTAJ TEŻ: Prawie 100 milionów złotych – Itaka ma gwarancję na nowy sezon

Gwarancja obowiązuje od 17 września 2020 roku do 16 września 2021 roku. Wystawiło ją Towarzystwo Ubezpieczeń Europa, z którym Grecos współpracuje od lat.

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie – bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami “Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykuł“Powinien wziąć się do roboty”. Mocne słowa polityka z Warszawy o Trzaskowskim
Następny artykułIlott najszybszy, wypadek Schumachera