A A+ A++

Twórcy Destiny 2 na zakończenie obecnego sezonu rozgrywek zaplanowali specjalne wydarzenie społeczności, w którym gracze muszą współpracować, aby kolektywnie odblokowywać nowe nagrody. Deweloperzy nie docenili fanów, którzy ukończyli planowane na dwa tygodnie wyzwanie w nieco ponad dobę.

Jak informuje serwis Polygon, wydarzenie polegało na rozbudowie Dzielnicy Eliksni, jednego z obszarów w Wieży – centralnym mieście gry – do którego gracze wracają by przyjmować nowe misje, handlować i dobierać nagrody. Na głównym dziedzińcu ustawiono skrzynkę na datki, w której gracze mogli umieszczać zdobywane Monety Kapitana oraz inne przedmioty na rzecz słusznej sprawy.

Po osiągnięciu określonych progów zbiórki różne elementy dzielnicy zostawały odnowione, a gracze nagradzani byli za swoją dobroczynność specjalnymi nagrodami. Twórcy jednak nie przewidzieli, że gracze znajdą w tym systemie eksploit. Posługując się kilkoma przedmiotami w grze, można było generować w zasadzie nieskończone ilości Koordynatów Skarbów, które następnie dało się umieścić w skrzynce.Aby zobaczyć treść, włącz cookies targeting.


W ten sposób pojedynczy gracz potrzebował zaledwie od 10 do 15 minut, aby zdobyć wszystkie indywidualne nagrody. Ponieważ z glitcha zaczęły korzystać tysiące osób, to wspólny cel zdobycia 400 tys. monet datków udało się osiągnąć w około 25 godzin.

Trzeba jednak przyznać, że w „normalnych” warunkach zdobycie niezbędnej kwoty wymagałoby od graczy poświęcenia sporej ilości czasu na powolne „grindowanie” waluty w specjalnych playlistach rajdów, które niczym się nie różnią od misji, które gracze i tak dobrze znają i pewnie wykonywali je już wielokrotnie. A dzięki wykorzystaniu powyższej sztuczki, udało się „odnowić” jedną z lokacji w grze niemal błyskawicznie.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSłabszy dolar wspiera złotego
Następny artykułW Bielsku-Białej kierowca audi “przewiózł” pieszego na masce. Sprawą zajmuje się policja [FILM]