A A+ A++

Podczas promocji gry trzeba wykazać się kreatywnością, co udowodniła ekipa Landfall Games. Ich najnowszy projekt był rozchwytywany na Steam.

Content Warning jest produkcją opracowaną z myślą o rozgrywce w trybie współpracy. Za tytuł odpowiada kilku niezależnych deweloperów, natomiast jego wydaniem zajęło się Landfall Games. Z czym mamy do czynienia? Jako zapaleńcy zapuszczający się w opuszczone i mroczne miejsca gracze mają za zadanie nagrać jak najbardziej interesujący materiał. W grze utrzymanej w lekkim klimacie nie brakuje także przerażających momentów.

Dalsza część tekstu pod wideo

W zatrzęsieniu głośnych debiutów od największych i średnich studiów deweloperskich, całkowicie małym zespołom trudno jest się przebić. Landfall Games wykazało się jednak sporą pomysłowością.

Content Warning zostało udostępnione za darmo na Steam w dniu premiery, czyli 1 kwietnia. Ta inicjatywa spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem graczy – w ciągu 24 godzin produkcję pobrało 6,2 mln użytkowników platformy.

Dane ze SteamDB pokazują, że w najlepszym momencie Content Warning ogrywało ponad 200 tysięcy graczy, co w porównaniu z wielkością projektu oraz znikomą kampanią promocyjną, wydaje się ogromnym sukcesem. Twórcy staną teraz przed niemałym wyzwaniem chociaż częściowego utrzymania popularności pozycji.

Content Waarning jest teraz do kupienia po tym, jak zostało pobrane za darmo przez ponad 6 milionów graczy!

Ostatnie 24 godziny były delikatnie mówiąc szaloną jazdą, nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że w ciągu 24 godzin zdobędziemy ponad 200 tysięcy jednoczesnych i ponad 6,2 MILIONA graczy – bardzo Wam wszystkim dziękujemy!

Landfall Games podziękowało za wszelkie materiały, jakie prezentowały rozgrywkę z nowej gry, a pozostałych odbiorców zachęcało do zakupów – Content Warning zostało wycenione na 7,99 dolarów (36,99 zł) na platformie Valve.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPromocja na monitor Lenovo 24,5″, Y25-30, IPS 240 Hz, 0.5 ms, 1080p – od 838 zł (rabat do 161 zł)
Następny artykułZakończono poszukiwania mężczyzny w Biebrzańskim Parku Narodowym