A A+ A++

Ani Daniel Craig, ani żaden inny aktor znany z roli Jamesa Bonda nie użyczy swojej twarzy bohaterowi nadchodzącej gry twórców Hitmana. Zespół IO Interactive w nadchodzącej produkcji Project 007 przedstawi własną wizję popularnego szpiega.

Źródło fot. https://ioi.dk/project-007

i

Studio IO Interactive po raz pierwszy od zapowiedzi produkcji o roboczym tytule Project 007 w 2020 roku podzieliło się informacjami na temat nowej gry o przygodach Jamesa Bonda. W wywiadzie udzielonym serwisowi Eurogamer współwłaściciele studia – Christian Elverdam oraz Hakan Abrak, ujawnili, że wirtualne oblicze szpiega MI6 nie będzie wzorowane na żadnym z aktorów, którzy do tej pory wcielali się w rolę agenta 007.

  1. Twórcy przyznali, że byli zaskoczeni dużą otwartością, z jaką spotkali się u przedstawicieli wytwórni EON Productions odpowiedzialnej za filmy o Jamesie Bondzie. Producenci otrzymali pełną swobodę w kwestii tworzenia postaci oraz jej historii, by jak najlepiej dopasować je do gustów współczesnych odbiorców.
  2. Dzięki temu gracze mają odczuć, że tytuł nie jest wyłącznie adaptacją filmów bądź książek, ale medium stworzonym z myślą wyłącznie o nich. Inspiracją dla studia IO Interactive jest kinowy cykl, w którym główny bohater przechodził wielokrotne zmiany wraz z kolejnymi aktorami wcielającymi się w jego rolę. Przypomnijmy, że postać Jamesa Bonda odgrywali m.in. Sean Connery, Roger Moore, Pierce Brosnan, a w ostatnich latach Daniel Craig.
  3. Niestety, twórcy nie podzielili się żadnymi szczegółami odnośnie do fabuły ani modelu rozgrywki w dziele Project 007.
  4. Warto wspomnieć, że zmian doczekają się również powieści autorstwa Iana Fleminga, stanowiące kanwę dla serii filmów. Wydawnictwo Ian Fleming Publications zapowiedziało nowe wydania, w których znane historie otrzymają poprawki. W ten sposób znikną z nich treści, które mogą urazić niektórych czytelników, w tym m.in. fragmenty uchodzące za rasistowskie.
  1. IO Interactive – oficjalna strona

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł“L'Equipe” pisze o Idze Świątek: “Sytuacja zaczyna wymykać się trochę spod kontroli”
Następny artykułOskarżyła gwiazdora United o gwałt. Teraz planują też ślub, spodziewają się dziecka