A A+ A++

Małgorzata Rozenek wściekła się na Radka Majdana, który relacjonował ich kolejną podróż. Gdy na lotnisku wypełniała druki, w pewnym momencie straciła cierpliwość do komentarzy męża i wyrwała mu telefon!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dopiero co wrócili z wyprawy kamperem do Szwecji. Po dwóch tygodniach, razem z trójką synów i czwórką psów, zameldowali się w końcu w domu. Po zaledwie jednym dniu, ponownie zapakowali walizki i wyjechali, ale tym razem we dwoje. Romantyczne wakacje zaczęły się jednak od sprzeczki. 

Radzio postanowił nagrać początek ich podróży do Mediolanu. Relacjonował, jak żona wypełnia druki wymagane do odprawy. Jednak chyba nie wszystko szło zgodnie z planem, bo Rozenek była mocno poirytowana.

Później zrobiło się już gorąco… z każdym kolejnym pytaniem Małgosia traciła cierpliwość. Aż powiedziała: “Pysiuniu, kochanie, błagam Ciebie”, po czym wyrwała Radkowi telefon. 

U Gosi na Instagramie mogliśmy zobaczyć, że Radek nie pozostał dłużny. Gdy później, już w doskonałych humorach, jechali autem, zrobił dokładnie to samo. Oj, będzie się działo!

***


pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułLegia-Flora 2-1. Czesław Michniewicz: Sami napędzaliśmy Florę swoimi błędami. Wideo
Następny artykułEl. LM Legia-Flora. Jurgen Hann: Sprawa awansu jest cały czas otwarta. Wideo