A A+ A++

Wszyscy gracze, którzy jeszcze nie kupili swojego egzemplarza Baldur’s Gate 3, mają szansę zdobyć go za darmo. Wystarczy wziąć udział w dopiero co ogłoszonym konkursie GOG-a.

Źródło fot. Larian Studios

i

Zainteresowani od wczoraj mogą ogrywać Baldur’s Gate 3, które szturmem wkroczyło na rynek. Wczoraj wieczorem produkcja Larian Studios zgromadziła na Steamie prawie pół miliona jednocześnie bawiących się użytkowników, a także otrzymała wiele znakomitych recenzji zarówno od krytyków, jak i zwykłych graczy.

GOG oferuje 10 darmowych egzemplarzy Baldur’s Gate 3

Twórcy gry nawiązali współpracę z platformą GOG, dzięki której gracze mają szansę na zdobycie darmowej kopii trzeciej odsłony popularnego RPG. Aby ją otrzymać, należy wykazać się poetyckim talentem w ogłoszonym dziś konkursie.

  1. Polega on na stworzeniu jednej zwrotki tawernowej pieśni, opowiadającej o przygodach i porażkach bohatera z Baldur’s Gate 3.
  2. Dla autorów 10 najbardziej „kreatywnych i unikatowych” zwrotek organizatorzy przygotowali darmowe kopie trzeciego „Baldura” w formie cyfrowych kluczy przeznaczonych na platformę GOG.
  3. Zainteresowani udziałem w konkursie muszą zamieścić swoją zwrotkę pod postem GOG-a, który został opublikowany na X (dawnym Twitterze) oraz Facebooku.
  4. Konkurs rozpoczął się dzisiaj, tj. 4 sierpnia o godzinie 15:00 i potrwa do tejże 9 sierpnia.

Dokładny opis jego reguł możecie znaleźć w tym miejscu. Zaznaczmy, że zainteresowanie tym wyzwaniem jest naprawdę spore – łącznie na obu wspomnianych wyżej platformach udostępniono już ponad 200 propozycji zwrotek pieśni (a konkurs ruszył niecałe trzy godz. temu).

GOG pozwala zdobyć Baldurs Gate 3 za darmo; trzeba jednak się wykazać - ilustracja #1

GOG.com/ X (Twitter)

Przypomnijmy, że Baldur’s Gate 3 jest dostępny na PC, a 6 września trafi także na PlayStation 5. Tytuł posiada napisy w polskiej wersji językowej.

  1. Baldurs Gate 3 – poradnik do gry
  2. Recenzja Baldur’s Gate 3 po 20 godzinach gry – warto było czekać te 23 lata

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMłodzi ludzie już po rekrutacji. Które szkoły ponadpodstawowe i klasy były najbardziej „oblegane”?
Następny artykułMiliardy na remonty. „Uda się zrealizować niemal wszystkie dworce kolejowe w województwie podlaskim”