A A+ A++

GOG.com świętuje rocznice premier System Shock, Freespace 2 i innych kosmicznych klasyków podczas Interstellar Sale. Z tej okazji wiele gier można nabyć w promocyjnej cenie, a Freespace 2 pobrać za darmo.

GOG.com 25 września 2019 roku obchodził rocznice premier swoich kosmicznych klasyków. Z tej okazji polski sklep przygotował specjalny prezent i mnóstwo okazji na gry bez DRM do 85% taniej.

Za darmo można pobrać Freespace 2. Promocja trwa przez 48 godz. i kończy się 27 września o godz. 15:00. Wszyscy, którym uda się zdobyć grę będą mogli uczestniczyć w bitwie o ocalenie ludzkości w jednej z najlepszych symulacji kosmicznych.

Fani gier o kosmicznej tematyce mogą znacznie taniej kupić gry, które obchodzą swoje 25. rocznice. Eksploruj, wzmacniaj i wydobywaj złoża na setkach planet w losowo generowanych wszechświatach Wing Commander: Armada (-75%). Pozostałe części serii teraz również są dostępne w niższej cenie.

Jeśli lubisz poczuć czasem dreszcz emocji, wciel się w rolę hakera i wybierz się w kosmiczną podróż w poszukiwaniu informacji, by odblokować systemy bezpieczeństwa komputera zniewolonego przez maniakalną formę sztucznej inteligencji w System Shock: Enhanced Edition (-85%), która zawiera również oryginalną wersję gry z CD-ROM jako dodatkową zawartość.

W ramach Interstellar Sale można nabyć jeszcze więcej gier o tematyce kosmicznej, dostępnych w ramach Interstellar Sale, w tym: No Man’s Sky (-50%), X4: Foundations (-25%), Stellaris (-75%), BATTLETECH (-66%), Surviving Mars (-66%), Star Trek: Judgment Rites (-66%), Dead Space (-75%), EVERSPACE (-80%) i itp.

Interstellar Sale na GOG.COM potrwa do 30 września, do godziny 15:00.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułChciałem kupić motocykl, ale….
Następny artykułDomowa siłownia, czyli jak urządzić strefę do ćwiczeń w czterech ścianach