W ostatnich tygodniach samorząd gminy Gowarczów realizował duży projekt rozbudowy sieci oświetlenia ulicznego. Dzięki temu lampy pojawiły się w miejscach, w których mieszkańcy od dawna tego oczekiwali.
REKLAMA

–„Odebraliśmy oświetlenie w miejscowości Giełzów, w miejscowości Gowarczów w kierunku Rogówka, to jest ciąg przy ulicy Alei Wyzwolenia. Odebraliśmy również oświetlenie przy ul. Partyzantów w Gowarczowie oraz niewielki odcinek w miejscowości Miłaków, gdzie mieszkańcy od wielu lat starali się o to by ten odcinek był oświetlony […] W przyszłości będziemy realizować kolejne tego typu inwestycje by naszym mieszkańcom żyło się jaśniej” – mówi Joanna Dołowska, burmistrz miasta i gminy Gowarczów.

REKLAMA
W niektórych z wymienionych miejsc domy są tam od 40 lat i od tego czasu ich mieszkańcy oczekiwali by się rozświetliło. W końcu udało się to zrobić. W całej gminie ostatnio zamontowano nowoczesne lampy ledowe, blisko 50 słupów z oświetleniem energooszczędnym.
Zadanie zostało wykonane ze środków własnych gminy. Koszt wykonania wszystkich wymienionych odcinków oświetlenia to około 220 tysięcy złotych.
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Pozytywnie
Neutralnie
Negatywnie
Lubię to!
Super
Ekscytujący
Ciekawy
Smieszny
Smutny
Wściekły
Przerażony
Szokujący
Wzruszający
Rozczarowany
Zaskoczony
Prawda
Manipulacja
Fake news

Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS