A A+ A++

Boskie Granie, niezapomniana letnia scena muzyczna, powraca w 2023 roku, aby dostarczyć pozytywnych emocji, wzruszeń i niezapomnianych chwil.

W piątek 4 sierpnia na scenie wystąpi zespół Gloria Dei

Każdy wakacyjny piątek o godzinie 20 Salezjanie zapraszają na plac św. Jacka. Wydarzenie to prawdziwa gratka dla miłośników muzyki na żywo, teatru i sztuki.

Letnie koncerty skierowane są do wszystkich, którzy chcą przetrwać upalne dni w sposób kulturalny i artystyczny. Boskie Granie to doskonała okazja do przeżycia koncertowych i teatralnych doznań, które są w stanie poruszyć nasze serca i wywołać silne emocje.

W czasie trwania Boskiego Grania będzie możliwość zobaczenia i usłyszenia artystów z różnych gatunków muzycznych.

„Niezależnie od preferencji muzycznych, z pewnością znajdziesz coś, co wzbudzi Twoje zainteresowanie. Bogata paleta dźwięków i utalentowani wykonawcy sprawią, że będziesz czuł się jak w raju muzycznych doznań” – zapraszają organizatorzy.

Nie tylko muzyka będzie głównym punktem programu Boskiego Grania

Teatralne spotkania dostarczą widzom nie tylko wrażeń wzrokowych, ale także pobudzą ich wyobraźnię. Przeplatanie się różnych form sztuki stworzy niezwykłe widowisko, które zostanie na długo w pamięci.

Boskie Granie to nie tylko doskonała rozrywka, ale również okazja do refleksji i zanurzenia się w świecie sztuki. Spotkanie ze sztuką rozwija naszą wrażliwość, stymuluje nasze myśli i pozwala na spojrzenie na świat w sposób nowatorski.

„Data rozpoczęcia Boskiego Grania jest już ustalona, więc zapisz ją w swoim kalendarzu i przygotuj się na niezapomniane letnie wieczory w towarzystwie muzyki, teatru i sztuki. Bądź gotowy na wielkie emocje, wzruszenia i niepowtarzalne doświadczenia, które pozostaną z Tobą na długo” – dodają organizatorzy.

Zobacz również:

Lato, lato, lato czeka… Wakacje w powiecie

 

 

 


Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWystawa poplenerowa w Mediatece 800-lecia