A A+ A++

Warszawski Bazar Motocyklowy to popularna wśród mieszkańców stolicy i okolic impreza. Jest to giełda motocyklowa, na której można kupić używane motocykle i skutery, ale też ubrania motocyklowe, akcesoria, części czy literaturę motocyklową. Jest to miejsce, gdzie można znaleźć też zabytkowe maszyny, a dodatkowo – spotkać sprzedawców militariów.

Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii COVID-19, bazary i targowiska na świeżym powietrzu mogą się odbywać z zachowaniem obowiązujących zasad. Przepisy nakazują, by na jedną osobę przypadało 20 m2 powierzchni, a ponieważ Warszawki Bazar Motocyklowy odbywa się na dużym terenie, to nie jest to problemem. Należy też pamiętać o obowiązku noszenia maseczki (chusty czy kaski już nie są dozwolonymi alternatywami) oraz o zachowaniu dystansu 1,5 m. Na każdym stanowisku handlowym ma być możliwość dezynfekcji rąk.

Warszawski Bazar Motocyklowy odbędzie się w weekend 10-11 kwietnia na terenie Lotniska Bemowo. W sobotę giełda będzie otwarta w godzinach 9:00-17:00, natomiast w niedzielę o dwie godziny krócej, czyli 9:00-15:00.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł“Zrobili tarczę z naszej godności”. Protest medyków przed budynkiem resortu zdrowia
Następny artykułPrezydent oddaje hołd zmarłym w pandemii lekarzom. “Ta ofiara nie idzie na marne”