A A+ A++

Bracia Georgios i Beniamin Vafidisowie do września zeszłego roku prowadzili biuro podróży Mouzenidis Travel Poland. Zamknęli je jednak ze względu na problemy finansowe, wywołane upadkiem greckiej firmy Mouzenidis Travel, z którą ich spółka była silnie powiązana.

Czytaj więcej

Polski Mouzenidis Travel ogłosił niewypłacalność

Georgios i Beniamin Vafidisowie wrócili do rodzinnych firm ojca, znanego kucharza, restauratora i touroperatora greckiego, mieszkającego w Polsce, Teofilosa Vafidisa.

Georgios objął stanowisko dyrektora zarządzającego w biurze podróży Hellas Travel, a Beniamin kieruje marketingiem i pomaga ojcu w prowadzeniu greckiej restauracji „Meze” w centrum Warszawy.

Jak wyjaśnia Teofilos Vafidis, Hellas Travel założył wspólnie z synami w 2011 roku, ale kiedy w 2015 roku nadarzyła się okazja, żeby wprowadzić na polski rynek największego greckiego touroperatora, Mouzenidis Travel, „postanowiliśmy, że oni zajmą się turystyką masową pod nowym szyldem, a my w Hellasie będziemy kontynuować naszą misję promowania Grecji i turystyki szytej na miarę”.

– Jestem niezmiernie szczęśliwy, że teraz znów przyjdzie nam razem z Georgiosem i Beniaminem współtworzyć Hellas Travel – deklaruje Vafidis senior. – Jestem przekonany, że korzystając ze zdobytych przez ten czas doświadczeń i kontaktów, wspólnie uda nam się rozbudować produkt o nowe hotele i kierunki i zadbać o najwyższą jakość obsługi klientów, a także agentów, z której znany jest Hellas.

– Nie ukrywam, że przenosimy nasze doświadczenia i kontakty z Mouzenidis Travel do rodzinnej firmy, która dotąd skupiała się na organizowaniu wyjazdów specjalnie przygotowywanych dla grup, w tym dla sektora MICE. Oferowała jako kierunki Cyklady, Sri Lankę i Katar – dodaje Georgios Vafidis.

Od lewej: Georgios, Teo i Beniamin Vafidisowie

Od lewej: Georgios, Teo i Beniamin Vafidisowie

Archiwum prywatne Georgiosa Vafidisa

I wyjaśnia, że Hellas Travel zasiliło pięć osób (razem pracuje tu siedem osób). Zamierza rozwijać produkt tego biura z myślą o klientach bardziej „uniwersalnych” i dodawać do oferty kolejne kierunki. Dzisiaj oficjalnie w systemie rezerwacyjnym MerlinX pojawiły się wyjazdy do 27 hoteli na Krec…

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCo się działo z Sienkiewiczem i innymi posłami? „Pan poseł był niedysponowany i o czym tu dyskutować”
Następny artykułUNIBEP S.A.: Zawarcie przez UNIHOUSE S.A. umowy na realizację w technologii modułowej inwestycji pn. „Neubau einer Seniorenresidenz” na rynku niemieckim