A A+ A++

Każdy z nas robi zakupy spożywcze, różni się tylko zazwyczaj zawartość naszych koszyków. A co powiecie na to, aby przy takich zakupach można było otrzymać nagrody ? Jest to jak najbardziej możliwe! Polska sieć sklepów Gama, do której w większości należą sklepy osiedlowe, przygotowała dla swoich klientów nagrody za zakupy! Warto wiedzieć, że sklepy Gama nawiązują do polskiego handlu tradycyjnego. Dzięki temu są przyjazne klientowi, a obowiązujące standardy, w kwestii asortymentu podstawowego i obsługi, sprawiają, że w każdym z nich czujemy się jak u siebie.

Akacja Gamusie, w której możemy zyskać nagrody za zakupy, ruszyła w sklepach Gama od 12.09.2019 i potrwa aż do 04.11.2019. Założenie akcji jest proste – za każde wydane 25 zł na zakupy otrzymujemy jedną naklejkę. Do odbioru nagrody upoważnia nas 20 zebranych naklejek. Możemy wybrać jedną z maskotek (do zebrania cała rodzinka Gamusi) lub książkę kucharską o zdrowym odżywianiu. Więcej o akcji Gamusie możecie przeczytać na stronie

gamusie w sklepach gamagamusie w sklepach gama

Gamusie wpierają ekologię

Gamusie to cała rodzina uroczych maskotek, w której skład wchodzą: mama, tata, syn, córka i dziadkowie. Każdy z jej członków wpiera ekologię i stara się poszerzyć wiedzę dzieciaków. W jaki sposób? Otóż w ramach akcji będą odbywać się spotkania rodzinki w przedszkolach, gdzie przeprowadzone zostaną szkolenia  na tematy związane z ekologią, dbaniem o środowisko oraz segregacją śmieci. Przystępując do akcji we wrześniu, wraz z kartami na naklejki dostaniemy plany lekcji Gamusie.

Gamusie wiedzą co to zdrowe odżywianie

Akcja Gamusie ma również na celu uświadomienie dzieci, jak ważne jest zdrowe odżywianie. Każdy w Gamusiowej rodzinie wie, że warto zwracać uwagę na to, co jemy i pod jaką postacią. Przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków ułatwi nam książka kucharska o zdrowym odżywianiu, która jest nagrodą za zebrane naklejki w sklepach Gama w ramach akcji Gamusie.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułEBC i optymizm handlowy wspierają giełdy
Następny artykuł13 września 1944. Niemcy atakują Czerniaków i Powiśle