A A+ A++

Firma Metal-Fach Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce woj. Podlaskie
poszukuje osoby do pracy na stanowisku

Inspektor Budowlany

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe
• Znajomość przepisów w zakresie budowlanym
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Obsługa programów: AutoCad, Norma, Word, Excel, Solidworks, itp.
• Prawo jazdy kat B

Obowiązki:

• przygotowywanie zestawień materiałów niezbędnych do realizacji inwestycji,
• przygotowywanie zakresu prac budowlanych niezbędnych do realizacji inwestycji,
• nadzór nad pracami budowlanymi, pracownikami
• przygotowywanie wycen i prowadzenie kart robót, rozliczenie kosztów inwestycji,
• weryfikacja dokumentacji projektowej w zakresie realizacji inwestycji,
• spotkania z biurami branżowymi w zakresie niezbędnym do realizacji inwestycji,
• załatwianie formalności w urzędach związanych z rozpoczęciem, prowadzeniem i zakończeniem inwestycji,
• planowanie i realizacja bieżących remontów i napraw w budynkach oraz kompleksowy nadzór nad dokumentacją zakładu ( okresowe przeglądy itp.) ,
• rozliczanie godzin pracy pracowników

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• Przyuczenie do pracy na stanowisku
• Pracę w prężnym zespole i przyjazną atmosferę pracy
• Stabilną formę zatrudnienia
• Pakiet socjalny

Specjalista ds. Serwisu Maszyn

Wymagania:
• Wiedza z budowy maszyn rolniczych
• Budowanie relacji z klientem
• Komunikatywność
• Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym w mowie i piśmie
• Atutem będzie dodatkowa znajomość języka rosyjskiego
• Obsługa komputera

Obowiązki:

• Prowadzenie bieżącej rejestracji przebiegu współpracy serwisowej z klientami , umożliwiającej ciągłą analizę awaryjności maszyn i kosztów napraw
• Obsługa serwisowa klientów
• Przygotowywanie raportów z napraw produktów oraz wniosków odnośnie zmian w konstrukcji lub produkcji wyrobów
• Współpraca z działem konstrukcyjnym i działami produkcyjnymi w zakresie oceny przyczyn reklamacji i kierunków modernizacji wyrobów

Oferujemy:

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:
• Stałe pozyskiwanie nowych odbiorców i penetracja rynku
• Współudział w przygotowaniu kontraktów i umów z klientami
• Koordynowanie zamówień i monitorowanie należności
• Wystawianie dokumentów handlowych i spedycyjnych
• Realizacje polityki handlowej zgodnej z wytycznymi firmy

Wymagania:

• Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
• Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
• Kultura osobista, komunikatywność i otwartość
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMinus 200 tysięcy kilometrów. Auta, w których liczniki kręcone są na potęgę
Następny artykułWrocław zatrudnia kancelarie prawne. Na prawników wydało już prawie 1,2 mln zł