W dniach   12-14 marca 2022 roku na trasach biegowych na Kubalonce  koło Wisły odbyły się zawody Pucharu Grupy Azoty, które były finalnymi,  podsumowującymi zmagania narciarzy biegowych w sezonie 2021/22. Zawody te były jednocześnie Mistrzostwami Polski Młodzików i Ogólnopolskimi Spotkaniami UKS-ów. W zawodach wzięło udział 29 zawodników MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski. W pierwszym dniu rywalizacja przebiegała pod znakiem biegów sprinterskich stylem klasycznym w kategoriach senior – junior –junior młodszy oraz biegi na dystansie również stylem klasycznym w kategoriach młodzików i dzieci. W tym dniu w biegu na 2,5 km CL złoty medal wywalczyław kategorii dziewczynek  Julia Danielkiewicz, a  w sprincie  w kategorii junior młodszy srebrny medal  wywalczył Bartosz  Kita. Drugiego dnia rywalizacji w biegach na dystansach stylem dowolnym   medale dla Tomaszowa Lubelskiego zdobyli: w kategorii juniorów młodszych na dystansie 12,5 km F – srebrny medal Wojciech Nieścior i brązowy Emil Koper. W kategorii dziewczynek brązową medalistką została Julia Danielkiewicz na dystansie 2,5 km F. Trzeci dzień rywalizacji przebiegał pod znakiem czteroosobowych biegów sztafetowych MIX . W kategorii młodzików srebrny medal zdobyła sztafeta w składzie: Antoni Żółkiewski, Michał Nizio, Dominik Kowalczuk i Damian Muca. W kategorii dziewczynek w ramach Ogólnopolskich Spotkań UKS – ów   srebrny medal zdobyła sztafeta w składzie: Julia Danielkiewicz, Alicja Koper, Aleksandra Butyńska Lena Hucik.

W klasyfikacji generalnej Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich  Pucharu Grupy Azoty  po sezonie  2021/22 w pierwszych trójkach znaleźli się: w kategorii juniora młodszego drugie miejsce zajął Emil Koper; w kategorii dziewczynek na drugim miejscu rywalizację zakończyła Julia Danielkiewicz. Wysokie miejsca w klasyfikacji generalnej zajęli juniorzy młodsi – Bartosz Kita – czwarte, a Wojciech Nieścior – szóste.

klasyfikacji klubów – MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski, który od  12-stu lat  wygrywał tą klasyfikację  zajął drugie miejsce.