A A+ A++

Jacek Turski awansował w Filmwebie na stanowisko Trade Directora i będzie odpowiadał m.in. za negocjacje, utrzymywanie oraz budowanie relacji handlowych z Klientami, a w szczególności z Domami Mediowymi i Agencjami.

Jacek związany jest z Filmwebem od ponad 11 lat. Wcześniej zajmował w strukturze Filmwebu stanowiska: Sales Managera, Sales Team Leadera, a ostatnio Head of Trade.

Przed dołączeniem do zespołu największego w Polsce serwisu o tematyce filmowej, zdobywał doświadczenie w Sony Music Poland oraz w promocji kinowej filmów z katalogu Disney oraz SPI.

Wierzymy, że dzięki swoim kompetencjom i doświadczeniu Jacek pomoże nam w budowaniu relacji z naszymi partnerami biznesowymi, a także w kreowaniu długotrwałej strategii sprzedażowej – mówi Artur Gortych, założyciel i prezes spółki Filmweb.

Filmweb to największy w Polsce i drugi w Europie portal filmowy (10 417 412 UU, dane z Gemius PRISM, październik 2022). Jest nie tylko drugą największą bazą filmową, ale również pierwszym źródłem informacji o filmie w polskim Internecie. W 2011 roku Filmweb zdobył nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz MediaTorów za promowanie ambitnej krytyki filmowej w Internecie. Jest także laureatem nagród za aplikacje mobilne: Mobile Trends Awards 2013 w kategorii „Rozrywka” oraz Appaward 2013 za aplikacje Filmwebu na systemy iOS i Android w kategorii „Media”.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWyższe emerytury
Następny artykułZagrają dla Patryka