A A+ A++

Wychowawcy i nauczyciele wspomagający klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Olecku z okazji Dnia Dziecka przygotowali spektakl na podstawie wiersza Juliana Tuwima “Rzepka”.

1 czerwca dzieci na całym świecie mają swoje święto. Dzień Dziecka w SP nr 4 w Olecku zawsze był wesoły, pełen niespodzianek i radości. W tym roku z powodu epidemii koronawirusa jest niestety inaczej.

Wychowawcy i nauczyciele wspomagający klas I-III postanowili, że odczarują rzeczywistość i w tym roku, mimo dużych trudności, również wywołają uśmiech na twarzach dzieci. Dlatego przygotowali spektakl na podstawie wiersza Juliana Tuwima “Rzepka”. Wystąpili w nim Wioleta Chmielewska, Sylwia Wysocka, Aneta Skrzypiec, Anna Stasiak, Katarzyna Fiećko, Małgorzata Marcinkiewicz i Jarosław Bagieński.

Kochane dzieciaki, z okazji Waszego święta życzymy Wam snów kolorowych, zabaw szalonych, przyjaciół oddanych, góry słodkości i mnóstwo radości.

źródło SP nr 4 w Olecku, Marcelina Nalewajko

Czytaj e-wydanie

Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

W poniedziałkowym (1 czerwca) wydaniu m.in.

gietrzwałd jubileuszNa wakacje na świętą Warmię
Pandemia sprawiła, że większość z nas wakacje spędzi w kraju. Samorządowcy chcą przyciągnąć turystów na Warmię. — Chcemy zaoferować nowy produkt – Szlak Świętej Warmii – mówi Andrzej Abako, starosta powiatu olsztyńskiego.

Powstanie państwowa sieciówka?
To całkiem realny scenariusz. Zapowiedział to Artur Soboń, wiceminister aktywów państwowych. I nie chodzi o lokalną sieć, a o coś dużo większego. Ekonomiści i przedstawiciele branży patrzą na ten pomysł z dużą dozą sceptycyzmu.

Moje najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa
Dlaczego warto pielęgnować wspomnienia? Proste. Bo są jedynym, co kiedyś nam pozostanie. Wspomnienia mają niesamowitą moc przywoływania dobrych emocji. Czemu tak rzadko z tego korzystamy? W pośpiechu dnia codziennego zapominamy o tych chwilach. Udało nam się jednak zachęcić kilka osób do wspomnień z najpiękniejszego okresu ich życia – dzieciństwa.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMyślenice. Challengem uczcili pamięć o weteranach wojennych
Następny artykułMoc serdeczności – wszystkim Dzieciakom!