A A+ A++

Grający w “FIFA 20” nie zostawiają na grze suchej nitki. Wystarczy spojrzeć na średnią ocen, by zobaczyć, że oburzenie jest duże.

“FIFA 20″miała swoją oficjalną premierę w ubiegły piątek. Niektórzy zdążyli przez weekend pograć. Nie wszystkim nowa odsłona przypadła do gustu, o czym świadczy średnia ocen na portalu Metacritic.

Ocena od graczy dla wersji na PS4 wynosi… 1,2/10. Jeszcze niższą średnią zobaczymy na Xboksie One (1,0/10) i pececie (0,3). Co ciekawe, opinie mediów są raczej pozytywne. Podobny rozstrzał widzieliśmy przy notach dla NBA 2K20.

Na co narzekają użytkownicy? Przede wszystkim na wolniejsze tempo. Sam gram już w “FIFA 20” i rzeczywiście to najbardziej odczuwalna zmiana. I na początku mocno irytująca.

Zobacz też: Oficjalny Brand Store LG. Pierwszy w Polsce i pierwszy w Europie

Zdarzają się też nietypowe błędy. Nie wiedzieć czemu, najnowsza aktualizacja składów zepsuła jedną z drużyn, mimo że wcześniej transfery były aktualne. Kiedy zacząłem grać West Hamem w trybie kariery menedżerskiej, Manchester City wystawił przeciwko mojej drużynie anonimów – trener sięgnął po zupełne rezerwy. Na to też narzekają grający – u niektórych dochodzi do sytuacji, że przez takie podejście topowa drużyna walczy o utrzymanie.

Czy “FIFA 20” jest aż tak zła? Jeszcze wstrzymuję się z werdyktem, potrzebuję przyzwyczaić się do nowej odsłony. Ale wiele wskazuje na to, że mimo świetnego odwzorowania lig, z “FIFA 20” coś jest nie tak. Gracze to widzą, stąd wściekłość i zaniżona średnia ocen.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWybory parlamentarne 2019. Kandydaci do Sejmu – Sosnowiec, okręg 32 [LISTA]
Następny artykułPuchar Europy. Arka Gdynia rozpoczyna w Oldenburgu drugi sezon