Problemy Wojciecha Fibaka pojawiły się w momencie opublikowania korespondencji emailowych Epsteina. Jedną z osób, do których przestępca seksualny wysyłał wiadomości był emerytowany polski tenisista. Epstein we wrześniu 2013 roku złożył Fibakowi gratulacje i zaproponował spotkanie podczas swojej najbliższej wizyty w Paryżu. Legenda polskiego tenisa odpowiedziała: “Tak, merci. Zadzwoń kiedy chcesz! Wojtek”.
Stanowcza reakcja adwokata Fibaka. “Nigdy nie prowadzili rozmów”
W stanowczy sposób na doniesienia o powiązaniach Fibaka z Epsteinem zareagowało środowisko byłego tenisisty. W oświadczeniu udostępnionym “Przeglądowi Sportowemu” adwokat Fibaka Zbigniew Roman wykluczył powiązania Fibaka z Epsteinem.
“Znajomość obu panów miała charakter wyłącznie powierzchowny. Nie łączyły ich żadne relacje biznesowe ani towarzyskie o charakterze prywatnym — nie byli przez siebie zapraszani, nie uczestniczyli we wzajemnie organizowanych przyjęciach, nigdy nie prowadzili rozmów telefonicznych ani nie spotykali się bezpośrednio bez obecności osób trzecich” – przekazał w oświadczeniu udostępnionym Przeglądowi Sportowemu Zbigniew Roman.
Zobacz też: 71 minut i koniec! Sceny w meczu Chwalińskiej z mistrzynią US Open
“Mój mocodawca jest osobą niekaraną, która nigdy nie była oskarżona o popełnienie jakiegokolwiek czynu zabronionego, wobec której nigdy nie było prowadzone jakiekolwiek karne postępowanie sądowe, zarówno na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak i poza jej granicami” – dodaje w oświadczeniu adwokat Wojciecha Fibaka.
Największym sukcesem Wojciecha Fibaka jest triumf w parze z Kimem Warwickiem w deblowym Australian Open w 1978 roku. Legendarny tenisista grał również w finale turnieju Finals. Znakomity dla Fibaka był 1980 rok, dotarł wówczas do trzech ćwierćfinałów wielkoszlemowych.
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Pozytywnie
Neutralnie
Negatywnie
Lubię to!
Super
Ekscytujący
Ciekawy
Smieszny
Smutny
Wściekły
Przerażony
Szokujący
Wzruszający
Rozczarowany
Zaskoczony
Prawda
Manipulacja
Fake news
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS