41. minuta, lewą stroną ruszają Polacy, a bramkarz Ukrainy Andrij Łunin wychodzi daleko z bramki. Na swoje nieszczęście interweniuje bardzo nieskutecznie. Nabija Piotra Zielińskiego, który podaje do Krzysztofa Piątka, a ten trafia na pustą bramkę po strzale z daleka. Piękny lob z 30 metrów!

Ojciec Leo Messiego ostro o nowych plotkach ws. transferu piłkarza. “To bzdura”

Polska wygrała z Ukrainą

Należy pochwalić Piątka, bo zachował zimną krew i nie zmarnował okazji. Okazji, której nie byłoby, gdyby nie katastrofalny błąd Łunina. Golkiper gości chciał w stylu Manuela Neuera z Bayernu Monachium uchronić drużynę, wychodząc z bramki, ale zrobił to dużo gorzej niż słynny Niemiec.

Arkadiusz Milik w barwach Napoli Christian Bosco przekazał świeże informacje dotyczące Arkadiusza Milika. Szef Napoli stawia warunek

Polska pokonała Ukrainą 2:0. W drugiej połowie wynik meczu strzałem z bliskiej odległości ustalił Jakub Moder. W 12. minucie goście mogli objąć prowadzenie, ale po faulu Bochniewicza rzut karny zmarnował Andrij Jermolenko. To był ostatni mecz towarzyski naszej kadry w tym roku. W niedzielę zagramy w Lidze Narodów z Włochami, a w przyszłą środę z Holandią.