A A+ A++

Poznaliśmy kolejną grę rozdawaną za darmo w Epic Games Store. Tym razem wybór platformy padł na Fallout: New Vegas i to w najlepszej edycji. Za tydzień do zgarnięcia będzie następna, nieujawniona jeszcze produkcja.

Fallout: New Vegas – Edycja Ostateczna dostępny za darmo w Epic Games Store

Fallout: New Vegas – Edycja Ostateczna jest dostępny od dziś do przyszłego czwartku, 1 czerwca do godziny 17:00 za darmo w Epic Games Store. Potwierdziły się zarazem spekulacje sprzed kilku dni zakładające udostępnienie bezpłatnie właśnie tej gry. Jak sama nazwa wskazuje mamy do czynienia z najlepszą edycją wydanej w 2010 roku odsłony kultowej serii Bethesdy. Edycja Ostateczna zawiera wszystkie opublikowane aktualizacje i dodatki: Droga Przez Pustkowia, Smutki Starego Świata, Szczere Serca, Krwawa Forsa. Co więcej, otrzymamy najnowszy zestaw niepowtarzalnego uzbrojenia, rodzajów amunicji i receptur z najnowszych pakietów dodatkowych: Wyposażenie Kuriera i Arsenał Zbrojmistrzów.

Fallout: New Vegas – Edycja Ostateczna jest dostępny za darmo w Epic Games Store do 1 czerwca do godziny 17:00.

Fallout: New Vegas stworzony przez Obsidian Entertainment, za którego wydanie odpowiada Bethesda Softworks rozgrywa się w tytułowym mieście, a dokładniej w postapokaliptycznej rzeczywistości w roku 2281, cztery lata po wydarzeniach z Fallouta 3 oraz 204 lata po wielkiej wojnie pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami odpowiedzialnej za niemal całkowitą zagładę ludzkości. Dawne miasto Las Vegas przemianowano na New Vegas, które wraz z okolicznymi terenami pozostaje pod kontrolą różnych frakcji, z czego najbardziej wpływowe są Republika Nowej Kalifornii (RNK), Legion Cezara i Pan House. Gracz kieruje poczynaniami bohatera nazywającego się Kurierem działającego dla Mojave Express mającego za zadanie dostarczyć przesyłkę z przedmiotem o nazwie Platynowy Szton.

W Epic Games Store trwa Mega Wyprzedaż

W Epic Games Store nadal trwa Mega Wyprzedaż, w ramach której ceny gier obniżono nawet o 75%. Wartość produktu obniżymy za pomocą kuponu 25%, jeżeli dokonamy zakupu na kwotę minimum 59,99 złotych. Z interesujących propozycji wypada wymienić m.in. Cyberpunk 2077 – 99,50 zł, FIFA 23 – 89,70 zł, Saints Row – 121,05 zł, Far Cry 6 – 62,47 zł, Alan Wake Remastered – 39,99 zł, PC Building Simulator 2 – 71,03 zł, A Plague Tale: Requiem – 110,49 zł, Mass Effect: Edycja legendarna – 67,47 zł, Sherlock Holmes Chapter One – 69,65 zł, Need for Speed Unbound – 89,97 zł, Return to Monkey Island – 62,99 zł, The Callisto Protocol – 149,40 zł. Mega Wyprzedaż trwa do 15 czerwca.

Obserwuj nas w Google News

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułКомандувачу ЧФ РФ загрожує довічне за наказ обстрілювати Україну “Калібрами”
Następny artykułEthno Port Poznań 2023. Kogo zobaczymy na scenie?