A A+ A++

The Falcon and the Winter Soldier miało zadebiutować na Disney+ jeszcze w tym roku, ale ostatecznie do tego nie dojdzie. Zdjęcia do tej produkcji wciąż są realizowane, mamy także nazwisko kolejnego aktora, który dołączył do obsady serialu MCU.

Portal The Hollywood Reporter podaje, że nowym aktorem jest Danny Ramirez (On My Block). Nie jest wykluczone, że aktor pojawił się na planie już dużo wcześniej, ale teraz mamy spóźnioną informację o jego udziale. Tym bardziej, że określono jego rolę w kategoriach “A Pivotal Role”, zatem odegra znaczący udział w serialu Disney+. Nie podano przy tym informacji o postaci, w którą może się wcielać, ale fani ruszyli ze spekulacjami.

Najczęściej przy tej okazji pojawia się nazwisko Joaquina Torresa. W komiksach Marvela jest to drugi Falcon, który przyjął to miano po tym, jak dzierżący tę rolę wcześniej Sam Wilson, został Kapitanem Ameryką.

Disney+ W sieci znalazło się także kolejne nagranie wideo z planu, które przedstawia Wyatta Russella w akcji. Przypomnijmy, że aktor wcieli się w postać U.S. Agenta i dzierżyć będzie w serialu tarczę Kapitana Ameryki. Na nagraniu wideo z planu widzimy postać Johna Walkera walczącą z nieznanym wrogiem. Robi to w sposób brutalny i w towarzystwie wielu świadków. Zobaczcie:

Zobacz także:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułMarvel's Avengers na PS5 i Xbox Series X/S opóźnione do 2021 roku
Następny artykułZełenski chce zapytać Ukraińców o legalizację marihuany