A A+ A++

Kilka lat temu Ed Sheeran szturmem wszedł na listy przebojów, a prawie każdy jego utwór natychmiast stawał się światowym hitem. Bilety na jego koncerty rozchodziły się niczym ciepłe bułeczki, dlatego muzyk wraz ze sztabem swoich współpracowników rozpoczęli pracę na wysokich obrotach.

Na przełomie 2018 i 2019 roku Ed Sheeran zagrał 280 koncertów w ramach swojej trasy “The Divide Tour”. Podróżowanie po całym świecie mocno się na nim odbiło i sprawiło, że szybko popadł w złe nawyki.

“Nie spałem i piłem całą noc, a później spałem w autobusie. Koncertowy bus parkował pod arenami, gdzie spałem przez cały dzień. Potem budziłem się, wychodziłem, występowałem na scenie, piłem i wracałem do autobusu. Nie widziałem słońca być może przez cztery miesiące” – powiedział w rozmowie z zagranicznymi mediami.

Muzyk zachłysnął się karierą i życiem na wysokim poziomie, dlatego na początku nie dostrzegał, że ciągłe imprezowanie może źle się skończyć. “Na początku jest zabawa, rock and roll, ale potem zaczyna się robić smutno” – wyznał, jednocześnie dodając, że doskwierały mu stany depresyjne i napady paniki.

W 2019 roku gwiazdor zawiesił swoją karierę muzyczną i skupia się na sobie oraz swojej żonie. Ed Sheeran jest jej wdzięczny za wsparcie i nie ukrywa, że to właśnie ukochana pomaga mu wyjść na prostą. Zachęca go do uprawiania sportu i zdrowego odżywiania.

Szalona moda z Hongkongu. Alicja Werniewicz, stylistka gwiazd o trendach na lato 2020

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułRoccat prezentuje gamingowe klawiatury mechaniczne Vulcan 120/121/122 AIMO
Następny artykułInspirowane klockami lego rusztowanie do naprawy kości czy tkanek miękkich