A A+ A++

W ostatnich miesiącach na rynek weszła rekordowa ilość nowych inwestycji mieszkaniowych. Echo Investment do oferty w tym roku wprowadził około tysiąca mieszkań. Bank ziemi dewelopera pozwala na dostarczenia ponad 15 tys. mieszkań w najbliższych latach.

Autor: housemarket.pl 21 lipca 2021 08:08

W dwóch pierwszych kwartałach tego roku Echo Investment wystartowało z kilkoma projektami – osiedlem Zenit oraz Boho w Łodzi, a także trzecim i czwartym etapem osiedla Entera oraz Wieża Jeżyce w Poznaniu. Łącznie do ofert dewelopera trafiło prawie tysiąc nowych lokali na sprzedaż w metrażach od 25 mkw. do 121 mkw. i zróżnicowanych układach.

– Każde z nich posiada własny balkon lub taras, dzięki czemu mieszkańcy zyskają prywatną przestrzeń do relaksu. Wszystkie mieszkania bezpłatnie wyposażone będą w podstawową wersję Echo Smart – systemu do zarządzania inteligentnym domem. W pełni rozwinięty zestaw umożliwia natomiast m.in. sterowanie oświetleniem, kontrolę temperatury, a także zarządzanie roletami, zamkami czy alarmem. Sterowanie odbywa się za pomocą komend głosowych lub z poziomu aplikacji na telefonie – mówi Dawid Wrona.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Echo w najbliższych trzech miesiącach planuje także wprowadzić na rynek kolejny etap Fuzji w Łodzi, Apartamenty Rytm na warszawskich Kabatach oraz drugi etap poznańskich apartamentowców Esencja.

Jak informuje Dawid Wrona w całym w 2021 roku  grupa Echo-Archicom planuje rozpocząć budowę 4 tys. mieszkań na sprzedaż i dodatkowych 3 tys. na wynajem – w ramach Resi4Rent.

– Nasz bank ziemi daje nam nieporównywalny z nikim na rynku potencjał dostarczenia ponad 15 tys. mieszkań na sprzedaż w najbliższych latach – podsumowuje Dawid Wrona.

Źródło: dompress.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułŻona Małysza, Denis Urubko, Radek Liszewski i Kajra w 12. edycji “Tańca z Gwiazdami”
Następny artykułSony już przygotowało nową rewizję PlayStation 5. Warto na nią zapolować?