A A+ A++

Jerzy Hołub, dyrektor marketingu Mastercard w Polsce, z początkiem stycznia 2023 r. przejmie odpowiedzialność za działania marketingowe na dwóch dodatkowych rynkach – w Czechach i na Słowacji. Będzie odpowiadał tam za strategię i realizację aktywności promujących markę oraz rozwiązania i produkty Mastercard.

Jerzy Hołub dołączył do Mastercard w 2019 roku. Jest odpowiedzialny za strategię i realizację działań marketingowych, zarządzanie projektami sponsoringowymi firmy w Polsce, takich jak m.in. Mastercard OFF CAMERA, a także za współpracę marketingową z partnerami biznesowymi firmy.

Jego zaangażowanie miało fundamentalne znaczenie dla rozwoju nagradzanej platformy muzycznej, Mastercard Music. Dzięki temu projektowi udało się z sukcesem wprowadzić markę w obszar audio brandingu w Polsce. Podczas pandemii COVID i po wybuchu wojny w Ukrainie pod skrzydłami Jerzego zrealizowane zostały dwa projekty z kategorii „data for good”: KiedyDoSklepu.pl i GdzieZamieszkać.com, które – bazując na danych i technologii – w sposób odpowiedzialny i efektywny odpowiadają na aktualne wyzwania społeczne. Jerzy ma również swój znaczący udział w rozwoju i budowie wizerunku platformy lojalnościowej Mastercard Bezcenne Chwile. W ciągu ostatnich dwóch lat, wraz z zespołem zdobył wiele lokalnych i międzynarodowych nagród branżowych, w tym Effie, Webby, Merit, One Show czy Golden Drum.

Jerzy ma 20-letnie doświadczenie marketingowe, które zawdzięcza pracy dla wiodących marek, takich jak Orange, T-Mobile, LUXMED i PZU. Do zespołu Mastercard dołączył bezpośrednio z Orange, gdzie odpowiadał za marketing komercyjny B2B oraz współpracę marketingową z Google, Samsung i Cisco.

Jerzy Hołub jest doktorem socjologii Polskiej Akademii Nauk oraz Czeskiej Akademii Nauk, a także absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Pasje Jerzego to klasyczna literatura rosyjska oraz boks.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułUM Bytom: Świętowali złote gody 22/11/2022
Następny artykułSo-called “audits” of crypto companies are a complete joke, carried out by auditors who don't even understand basic principles of finance or math