A A+ A++

Ostatni weekend października przyniósł nadspodziewanie sporo radości w rozgrywkach I Ligi / MHL, gdzie podopieczni Mariusza Bernackiego wygrali dwa spotkania, w tym z jednym z faworytów do medali, Sokołami Toruń. Dzięki pięciu punktom rezerwy JKH zbliżyły się do środka ligowej tabeli.

W sobotę dowodzeni przez Tomasza Kulasa jastrzębianie w pojedynku o przysłowiowe sześć punktów pokonali na Jastorze Stoczniowiec Gdańsk. Bohaterem dnia okazał się Jakub Blanik, który na początku dogrywki strzelił decydującą bramkę.

W niedzielę zespół poszedł za ciosem, odnosząc najcenniejsze z dotychczasowych zwycięstw. Wygrana z walczącym o podium zespołem Sokołów Toruń nie przyszła jednak łatwo, bowiem w ostatnim kwadransie gry goście postawili wszystko na jedną kartę i podgonili wynik ze stanu 4:1 na 4:3. Nerwowa końcówka należała do rezerw JKH, a ostatni cios do pustej już bramki zadał wspomniany Blanik.

Teraz przed drużyną dwa kolejne ciężkie spotkania, tym razem na wyjazdach. W piątek JKH GKS II Jastrzębie zagra w Krakowie, zaś w sobotę – w Oświęcimiu. Gospodarze tych spotkań to sąsiedzi Sokołów w pierwszoligowej tabeli.

źródło: jkh.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKOMUNIKAT CENTRUM KRWIODAWSTWA
Następny artykułJesienna męska stylizacja na co dzień