A A+ A++

Druki CMR z logo przewoźnika jako sposób na wyróżnienie

Mnogość firm transportowych na rynku i duża rotacja w tym obszarze wymaga zaistnienia na rynku. Szczególnie początkująca firma o mało ugruntowanej pozycji i niezbyt rozpoznawalna musi zrobić więcej, aby się wyróżnić. Przedsiębiorcy branży transportowej, tak samo jak inni, inwestują w tradycyjne reklamy na bannerach, gadżety reklamowe dla klientów, oklejanie swoich aut, tak by przejeżdżający pojazd rzucał się w oczy. Wielu przewoźników oprócz wymienionych form reklamy dodatkowo używa papieru firmowego do WZ czy CMR. To właśnie te dokumenty pozostają w rękach zarówno pośrednika, jak i klienta końcowego, mogą stać się sygnałem podprogowym i przyczyną, dla której firma zostanie zapamiętana na długo. Wszak to właśnie dokument CMR towarzyszy ładunkowi podczas całej historii transportu. Listy przewozowe CMR z logo przewoźnika spełniają ostatecznie także funkcję wizytówki.

Druki CMR z logo przewoźnika- gdzie je zamówić?

Tak jak wiele gadżetów, czy materiałów firmowych to zależy na czym najbardziej zależy klientowi. Wykonanie i druk CMR z logo przewoźnika można zamówić w drukarniach internetowych lub małych lokalnych drukarniach. W pierwszej kolejności powinniśmy określić czy zależy nam na wspieraniu lokalnego biznesu i bezpośredni kontakt z podwykonawcą, czy chcemy całość załatwić zdalnie, bez wychodzenia z biura. Koniecznie należy także się zastanowić jak druk będzie wykorzystywany przez kierowcę. Czy będzie wypisywał go ręcznie, czy będzie drukował na nich treść. Wynika to z tego, że wykonanie logo może być na tradycyjnym bloczku CMR z kalkowymi kartkami, lub w formie ryzy, do używania w przenośnych drukarkach. Dodatkowo, niezwykle istotne jest to, czy chcemy tylko małe, nierzucające się logo czy też zasymulowaną pieczątkę. Ten aspekt jest istotny szczególnie z perspektywy naszych relacji z przyszłymi i potencjalnymi klientami. Niektórzy w treści zleceń transportowych zastrzegają, że nie życzą sobie CMR z logo przewoźnika.

Inne kwestie, które należy wziąć pod uwagę

Warto także przed zleceniem usługi dokładnie zweryfikować wymagania projektowe. Niektóre firmy wykonujące logo na drukach będą oczekiwały konkretnego projektu wykonanego przez profesjonalnego grafika, inne zaś opracowanie i dostosowanie logo do druku będą oferowały w cenie wykonania usługi. Z pewnością stosunek zakresu zlecenia do ceny będzie jednym z wielu czynników wpływających na wybór. Nie bez znaczenia także jest czas realizacji, a także kwestia ponawiania już raz złożonych zamówień i ograniczenie formalności w tym zakresie. Jeśli zamawiamy druki z nowego miejsca, warto na początek wybrać mniejszą ilość, zamiast wielu kopii aby sprawdzić sposób wykonania zlecenia, jego obsługi i jakości samego produktu. Jeśli pomimo szerokiego wyboru nie udało się znaleźć idealnego podwykonawcy, warto także zasięgnąć opinii w branży, na pewno wśród innych zaprzyjaźnionych firm transportowych także można odnaleźć odpowiedź na pytanie druki CMR z logo przewoźnika – gdzie je zamówić?

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułIzrael z zadziwiającym oświadczeniem. Państwo przyznało się do krwawego ataku
Następny artykułZmarł lektor i dziennikarz radiowy Andrzej Matul