A A+ A++

50 inwestycji o wartości 26 mln zł, ponad 14 mln dofinansowania zewnętrznego na zrealizowane projekty, prawie 3 km nowych dróg, mniejszy o 6,5 mln od pierwotnie zakładanego deficyt budżetowy, niemal 300 wydanych zarządzeń – to najważniejsze liczby przedstawione na konferencji prasowej Grzegorza Zawiślaka podsumowującej rok działalności na stanowisku burmistrza Prudnika. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 27 listopada)? Oto zapowiedzi:

2019-12-03  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej burmistrz Grzegorz Zawiślak poinformował, że gminna spółka Zakład Usług Komunalnych w ciągu ośmiu miesięcy 2019 roku odnotowała straty w „każdym dziale swojej działalności”. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 13 listopada)? Oto zapowiedzi:

2019-11-12  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

2 listopada w wieku 89 lat zmarł Bronisław Fischer, ceniony przez pacjentów chirurg – stomatolog, współwłaściciel Centrum Stomatologicznego w Prudniku, laureat Wieży Woka w kategorii Człowiek Roku, działacz sportowy, sponsor i kibic koszykarskiej Pogoni. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 6 listopada)? Oto zapowiedzi:

2019-11-05  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Które samorządy są najbardziej inwestycyjne? Dwutygodnik „Wspólnota” sprawdził wielkość inwestycji realizowanych w ostatnich latach we wszystkich polskich gminach i powiatach. Jak na tle kraju wypadają samorządy ziemi prudnickiej? O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 30 października)? Oto zapowiedzi:

2019-10-30  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Potężne zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości, największa od sejmu kontraktowanego frekwencja, powrót do parlamentu Lewicy, to tylko niektóre wnioski z wyboru, jakiego dokonali Polacy w niedzielę. W jego wyniku ziemia prudnicka utrzymała swoja reprezentację na Wiejskiej. Mamy też cały pakiet obietnic do spełnienia (również lokalnie) przez kandydatów, którzy w ostatnich tygodniach odwiedzili naszą ziemię i zostali wybrani. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 16 października)? Oto zapowiedzi:

2019-10-15  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

W najbliższą niedzielę 13 października oddamy – nie wszyscy – głos w wyborach do Sejmu i Senatu. Nie jest łatwo wybrać, choć jak twierdzą eksperci, to są te wybory po 1989 roku, w których największy odsetek społeczeństwa ma mocno wyrobione zdanie, a głosowanie będzie tylko formalnością. W gazecie publikujemy ostatnie materiały wyborcze, rozmowy z politykami, informacje z konferencji wyborczych i listę wszystkich kandydatów do parlamentu z województwa opolskiego. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 9 października)? Oto zapowiedzi:

2019-10-08  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Burmistrz Głogówka Piotr Bujak postanowił wstąpić do Porozumienia Jarosława Gowina. Dlaczego to zrobił, o tym piszemy w gazecie. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 2 października)? Oto zapowiedzi:

2019-10-02  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Odwiedzający Prudnik minister Jarosław Gowin mówił o mieście, które po 1989 roku pogrążyło się w stagnacji i teraz jest czas, by to zmienić. O czym jeszcze można było usłyszeć z ust członka rządu? O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 25 września)? Oto zapowiedzi:

2019-09-25  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Do tragedii doszło w nocny ze środy na czwartek w kamienicy socjalnej. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 18 września)? Oto zapowiedzi:

2019-09-21  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Prudnickie Centrum Medyczne otrzymało 400 tys. zł rządowego dofinansowana na zakup nowej karetki. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 11 września)? Oto zapowiedzi:

2019-09-10  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Burmistrz Prudnika Grzegorz Zawiślak zapowiada wzmocnienie, we współpracy z policją i Strażą Miejską, bezpieczeństwa miasta. Będziemy mieli „Wielkiego Brata” z cyfrowym wzrokiem. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 4 września)? Oto zapowiedzi:

2019-09-03  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Starostwo Powiatowe w Prudniku planuje utworzenie centrum opiekuńczo-mieszkalnego w budynku szkolnym przy ul. Podgórnej. Gmina nie chce tego obiektu i planuje rozbudowę obecnego obiektu Szkoły Podstawowej nr 1. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 28 sierpnia)? Oto zapowiedzi:

2019-08-27  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Niemal codziennie komitety wyborcze ogłaszają swoje listy kandydatów w wyborach do Sejmu i Senatu. Wśród nich nie brakuje mieszkańców ziemi prudnickiej, choć niektóre rozdania są zaskakujące. Na liście Koalicji Obywatelskiej zabrakło prudnickich liderów PO. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 21 sierpnia)? Oto zapowiedzi:

2019-08-20  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Marek Krajewski stracił posadę dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Prudniku. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 14 sierpnia)? Oto zapowiedzi:

2019-08-13  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Zobacz, za ile żyją i co posiadają prudniccy parlamentarzyści oraz radni sejmiku województwa. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 7 sierpnia)? Oto zapowiedzi:

2019-08-06  |  Czytaj cały artykuł ++

Tygodnik Prudnicki

Każdego roku kilka tysięcy osób opuszcza placówki opiekuńczo-wychowawcze. Jak wygląda ich życie poza murami na przykład domów dziecka? Czy mają gdzie zamieszkać? Co z pracą? Rozmawiamy na ten temat z przedstawicielami Domu Dziecka i Zakładu Usług Komunalnych w Prudniku. O czym jeszcze będziesz mógł przeczytać w „Tygodniku Prudnickim” (środa, 10 lipca)? Oto zapowiedzi:

2019-07-09  |  Czytaj cały artykuł ++

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTrzej policjanci oskarżeni o udział w grupie przestępczej i handel narkotykami
Następny artykułWędrowny zakład fotograficzny