A A+ A++

Nadim urodziła się w Kabulu (Afganistan), ale reprezentuje Danię. W tamtejszej reprezentacji rozegrała 103 mecze i zdobyła 38 goli. Grała w kobiecych zespołach m. in. Fortunie Hjorring, Portland Thorns, Manchesterze City i Paris Saint Germain. Od ubiegłego roku występuje w National Women’s Soccer League w Racing Louisville.

Tragiczna śmierć matki

Co się stało, opowiedziała na instagramie. Tam opublikowała czarną planszę i napisała: “We wtorek rano moja mama wracała z fitness klubu. Została zabita przez ciężarówkę. Słowa nie są w stanie opisać, co czuję. Straciłam najważniejszą osobę w moim życiu. To stało się tak nagle i niepodziewanie. Miała dopiero 57 lat”.

Nadim napisała też jaka była jej mama. “Była wojowniczką, która walczyła o każdy centymetr życia. Tym kim jestem, zawdzięczam właśnie jej. Nic już nie będzie takie same. Życie jest niesprawiedliwe i nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego ona i dlaczego w taki sposób” – napisała.

Wyrazy współczucia od koleżnaek i kolegów z boiska

Poprzez instagram zaprosiła wszystkich na pogrzeb matki, by “pokazać miłość i szacunek, na który zasłużyła”.

W komentarzach wyrazy współczucia wyraziły koleżanki z boiska m. in. Holenderka Danielle van de Donk, Francuzki Laure Boullea, a także Yaya Toure. – Bardzo mi przykro z powodu twojej straty Nadia. Wysyłam moce i modlitwy – napisał Iworyjczyk.

Modlę się, by Bóg miał cię w opiece w trakcie tego trudnego czasu i prowadził cię przez życie” – to wpis Grace Geyoro, z którą Nadim grała w PSG.

Studio Katar: Im więcej czasu upływa od tego meczu, tym jestem bardziej zły. WIDEO /Studio Kadr/INTERIA.T … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSztukaTERRiA 2022, czyli jarmark świąteczny już 4 grudnia!! [ Kultura ]
Następny artykułKonferencja prasowa reprezentacji Polski w czwartek 24 listopada. Gdzie oglądać?