A A+ A++

Liczba wyświetleń: 629

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska wizytowała w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu. Odwiedzinami pochwaliła się w mediach społecznościowych, dodając zdjęcia z bojowymi podpisami w kierunku Rosji. Dr Sławomir Ozdyk skomentował wygłupy przedstawicielki władzy w programie Tomasza Sommera.

Gosiewska przebywała na koszt podatnika w Poznaniu, gdzie odbyło się… wyjazdowe posiedzenie sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Następnie wicemarszałek z ramienia PiS wybrała się na Poligon Biedrusko oraz do Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu. Jak to w dzisiejszych czasach, cały wyjazd nie mógł się odbyć bez szerokiej relacji zdjęciowej w mediach społecznościowych.

Na jednym ze zdjęć Gosiewska pozuje z karabinem. Fotografię podpisała następująco: „Ruskie czołgi płonęły, że aż miło”. Kolejne ze zdjęć przedstawia Gosiewską w czołgu. „Na Moskwę!” – pisze wicemarszałek Sejmu.

„Ja to przewidziałem, tu się muszę pochwalić, bo wyobraź sobie, nie dalej jak 26 lutego napisałem […]: »Czekam w końcu na sformowanie legionu z Twittera. Na czujce Kowal, z prawej Matecki, z lewej Wolski z Bartosiakiem. Z tyłu Gosiewska z kuchnią polową. Przed takim oddziałem Putin czmychnie, gdzie pieprze rośnie. W trymiga«” – przypomniał redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!”. Jednocześnie Sommer zauważył, że nie docenił Gosiewskiej, bo ona „wsiadła do czołgu”. „Ona ma większe ambicje – nie będzie tam przy garach. Kurczę, zapomniałem, że to jest antykobiece wszystko” – dodał dziennikarz.

Gość Sommera skomentował tę sytuację, cytując słowa Pietrka z serialu Ranczo: „Jak człowiek się w życiu do niczego innego nie nadaje, to idzie do polityki”. Dr Ozdyk stwierdził, że nie chce Gosiewskiej „nic zarzucać”, ale zasugerował jej „jakieś badania, może jakiś psychotest”. „Bo pani Gosiewska wrzuciła jeszcze inne rzeczy. Stanęła za sterami ciężkiego karabinu maszynowego i podpisała to »rosyjskie«, czy tam »ruskie« czołgi płoną jak szalone et cetera, et cetera. No a ten wpis z Moskwą, no faktycznie jej szef powinien się tym zająć” – stwierdził gość Tomasza Sommera.

Autorstwo: SG
Źródło: NCzas.com

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułW Zębowicach runęła ściana budynku. Na miejsce jedzie specjalistyczna grupa strażaków z Brzegu
Następny artykułGdynia: Policjanci eskortują kobietę w trakcie porodu