A A+ A++

Jan Kulczyk zmarł 29 lipca 2015 r. z powodu powikłań pooperacyjnych. Dziś, 5 lat po jego odejściu nadal ciężko w to uwierzyć. Przyczyną śmierci miliardera był zator żylno-płucny. Mężczyzna miał zaledwie 65 lat. Cały swój majątek zostawił dzieciom – Dominice i Sebastianowi, którzy ciągle pracują nad powiększaniem go.

Dominika Kulczyk wspomniała ojca. Takich komentarzy się nie spodziewała

W dniu rocznicy śmierci oczywiście nie zapomnieli, by oddać cześć ojcu. Dominika Kulczyk na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikowała wzruszający film, który składał się z ich wspólnych zdjęć. “Tatko, tęsknie” – podsumowała działaczka.

Te laurka chwyciła za serce internautów. W komentarzach pojawiły się komplementy i słowa wsparcia.” Również tęsknię za swoim tatą. Miał kiepskie okresy w życiu, ale te, w których walczył, były naprawdę wspaniałe. Kochał muzykę, pokazał mi sporo ciekawych rzeczy”, Odszedł cudowny, młody człowiek. Żal, tyle mógłby dać jeszcze ludzkości. Pani Dominika przejęła jego serce”, “Pani tato był i jest w sercach dobrym człowiekiem. A Pani kontynuuje dzieło życia” – pisali obserwatorzy milionerki.

Jarosław Kaczyński chce wzmocnić pozycję kobiet na rynku pracy. Prof. Renata Mieńkowska-Norkiene: To zasłona dymna

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułJak zrobić szpagat? Ćwiczenie od znanej trenerki fitness pomoże ci w przygotowaniu
Następny artykuł25 lat później: dwa porody, ten sam lekarz