Niwa Nowa Wieś dominowała na swoim boisku w meczu z Zgodą Byczyna i zasłużenie wygrała 4:1.

W 11. minucie po dośrodkowaniu w pole karne Piskorek odegrał piłkę przed szesnastkę do Holewy, który otworzył wynik spotkania. Trzy minuty później po kolejnej wrzutce i wybiciu za pole karne do futbolówki doszedł Matejko i podwyższył prowadzenie gospodarzy.

W 51. minucie Piskorek wycofał piłkę J. Brzazgaczowi, a ten znalazł sposób na bramkarza. W 78. minucie nieporozumienie w szeregach gospodarzy wykorzystał Chrapek i zdobył gola na 3:1. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. W 89. minucie bardzo  ładny strzał w samo okienko za pola karnego oddał Matusz.

„Do 25. minuty bezwzględnie dominowaliśmy. Potem spotkanie się trochę wyrównało. W drugiej połowie po 3:0 trochę się uśpiliśmy i straciliśmy gola. Końcówka należała do nas i spokojnie wygraliśmy” – powiedział Michał Matejko, grający trener Niwy Nowa Wieś.

Sobota 23 października Niwa Nowa Wieś – Zgoda Byczyna 4:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Holewa (11.), 2:0 Matejko (14.), 3:0 J. Brzazgacz (51.), 3:1 Chrapek (78.), 4:1 Matusz (89.)

Składy:
Niwa Nowa Wieś: Korzec, Gardyński (65. Zwaryczuk), Mateja, Matejko, Stawowczyk (65. Pękala), J. Brzazgacz (70. K. Brzazgacz), Nycz, Holewa (75. Dudzic), Matusz, Miłoń (80. Deska), Piskorek. Trener: Michał Matejko.

Zgoda Byczyna: Ryszka, Bąk, Kempka, Kurzawa (88. Wojewoda), Orawski (80. Szczurek), Siemek, Siewniak (46. Jaromin), Smolik (60. Czerwiec), Zieliński, Przebindowski, Chrapek.