A A+ A++

Pierwsza z nowości to „Dom w cenie mieszkania”, który został zrealizowany ze znanym rentierem i specjalistą nieruchomości Kubą Midelem. Cykl pokaże widzom różne alternatywy inwestycji w domy, których cena nie odbiega od średniej ceny mieszkania w mieście. W każdym z odcinków serii widzowie będą mieli okazję zapoznać się z ciekawymi i nietypowymi projektami domów w różnych konfiguracjach – od 35 do 70 metrów kwadratowych.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl – tysiące ogłoszeń o pracę

W roli przewodnika wystąpi Kuba Midel, który będzie gospodarzem programu.

Premierowe odcinki „Domu w cenie mieszkania” Zoom TV emitować będzie w soboty o godz. 14.05, począwszy od 8 października 2022 roku.

Druga z nowości to składająca się z 2 odcinków seria „Smaki Dubaju”, którą w Zoom TV emitować będzie w sobotę i niedzielę 1 i 2 października o godz. 10.35. Cykl poprowadzi podróżniczka i blogerka Anna Skura, która przedstawi widzom dubajską kuchnię.

„Smaki Dubaju” i „Dom w cenie mieszkania” będzie można zobaczyć także w serwisie FilmBox+.

Nowe odcinki „I love kabaret”

Z kolei od 15 października w soboty o 20.00 Zoom TV nadawać będzie nowe odcinki „I love kabaret”. Show tym razem poprowadzą Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski, którzy prywatnie są parą.

Udział Zoom TV w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 0,49 proc., a w grupie 16-49 było to 0,52 proc.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCanal+ zdradza szczegóły dotyczące nowego ekologicznego dekodera
Następny artykuł835 tys. widzów „Top model 11”. TVN liderem w 16-49