A A+ A++

Doda postanowiła pomóc 18-letniej Julii Kuczale zebrać pieniądze na leczenie raka mózgu: – pamiętam, jak ja miałam 18 lat. Nagrywałam wtedy swoją pierwszą płytę i całe życie miałam przed sobą. Nie mogłam się doczekać tego, co mi los da – mówiła na nagraniu, w którym zachęcała do wsparcia zbiórki na siepomaga.pl.

– Życie Julii jest wycenione na kosmiczną cenę […]. To jest niewiarygodne, że można by za nią wyprodukować dwie naprawdę świetne filmowe produkcje w Polsce – kontynuowała Doda.

– Jeżeli dobijemy do kolejnego miliona, to ja osobiście wysmaruję się cała oliwką, założę najbardziej kuse szorty, jakie tylko mam, pójdę do publicznej siłowni i na oczach wszystkich zrobię najbardziej seksowny trening […] i umieszczę go tutaj.

Doda nie rzuca słów na wiatr. Gdy kolejny milion został zebrany, faktycznie poszła na siłownię wysmarowana oliwką, w bardzo kusym stroju.

“Oto wynik waszej wspaniałej mobilizacji i mojej spontanicznej kreatywności. Obiecałam, że jak zbierzemy 1 mln na leczenie Julii, to ja zrobię to, co na załączonym wideo. Pretensje możecie mieć tylko do siebie, bo zebraliście kasę w jeden dzień”.

Fani zachwyceni są nagraniem:

“sztos sztosów w szczytnym celu!”,

“takie wyczyny mogę oglądać codziennie, jeśli tylko przyświeca mi szlachetny cel”,

“jesteś słowna, a to najważniejsze”.

18-letnia Julia Kuczała walczy o życie. Nastolatka od kwietnia zmaga się z nowotworem złośliwym mózgu i potrzebuje ogromnych pieniędzy, aby rozpocząć leczenie w USA. Pierwotny kosztorys okazał się nieprawidłowy. Rodzina jest załamana, ponieważ musi uzbierać 8 mln złotych, aby walczyć o życie Julii.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułPłoccy wioślarze zdobyli kolejne medale Mistrzostw Polski
Następny artykułPrezydent Poznania chce pomóc uchodźcom z obozu w Morii. Prosi MSZ o spotkanie i zielone światło