A A+ A++

Dobrosława Gogłoza na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój, wzmocnienie pozycji, oraz budowanie wizerunku firmy.

Dobrosława Gogłoza pracowała dl NGOsów i Hołowni

Ostatnio przez prawie rok była szefową działu komunikacji Ruchu Polska 2050, tworzonego przez Szymona Hołownię.

Dobrosława Gogłoza była założycielką i wieloletnią prezeską Stowarzyszenia Otwarte Klatki, które pod jej przewodnictwem wyrosło na międzynarodową organizację prowadzącą kampanie i działania fundraisingowe w wielu krajach europejskich.

Założyła również agencję marketingową All Hands, która specjalizuje się w komunikacji firm i projektów, które mają pozytywny wpływ na świat. Ma wiele lat doświadczenia w budowaniu strategii organizacji i kampanii komunikacyjnych, tworzeniu misji i wizji oraz efektywnych struktur organizacyjnych. Menadżera pozostaje wspólniczką w agencji.

– Bardzo się cieszę, że będę mogła być częścią zespołu Pomagam.pl i realizować ambitną strategię rozwoju firmy. Liczę na to, że będę mogła wykorzystać swoje doświadczenie w pozyskiwaniu środków, nawet na trudne i mało popularne cele, i wspólnie z zespołem Pomagam.pl będziemy rozwijać najskuteczniejszy portal do zbiórek internetowych – mówi Dobrosława Gogłoza.

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułOmnicom Media Group z globalnym budżetem Chanel
Następny artykułCzłonkowie zarządu K2 Holding mają warranty na akcje warte ponad 600 tys. zł